Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext




Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...


Графік правядзення класных гадзін у I-IV класах на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Графік правядзення класных гадзін у I-IV класах
на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Клас

Класны кіраўнік

Дзень правядзення

Час правядзення

Кабінет

1 “А”

Нарушэвіч Г.Р.

Пятніца

4 урок

2-7

1 “Б”

Будзько Ю.С.

Чацвер

4 урок

2-8

1 “В”

Бабовіч Н.У.

Чацвер

4 урок

2-6

1 “Г”

Клімкова А.А.

Чацвер

4 урок

1-4

1 “Д”

Кузуб А.А.

Пятніца

4 урок

2-9

2 “А”

Казлова К.П.

Аўторак

5 урок

3-9

2 “Б”

Лаеўская Н.М.

Панядзелак

5 урок

3-8

2 “В”

Цімашэнка Н.У.

Аўторак

5 урок

1-14

2 “Г”

Гулева Т.С.

Пятніца

4 урок

3-3

2 “Д”

Слышова Д.Ю.

Серада

5 урок

3-2

3 “А”

Алясюк Л.В.

Чацвер

5 урок

3-1

3 “Б”

Котчанка А.Б.

Чацвер

5 урок

3-4

3 “В”

Отчыч З.Д.

Чацвер

5 урок

3-7

3 “Г”

Прычэсная Т.У.

Чацвер

5 урок

3-9

4 “А”

Магонава Т.В.

Чацвер

5 урок

1-2

4 “Б”

Балахонава М.В.

Панядзелак

5 урок

3-8

4 “В”

Сыпава С.К.

Пятніца

5 урок

3-2

4 “Г”

Гінер Т.Г.

Панядзелак

5 урок

3-3

Графік правядзення класных гадзін у V-XI класах на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Графік правядзення класных гадзін у I-IV класах
на I паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года 

Клас

Класны кіраўнік

Дзень правядзення

Час правядзення

Кабінет

5 “А”

Бурміч М.А.

Панядзелак

6 урок

1-17

5 “Б”

Баканоўская Г.А.

Панядзелак

6 урок

1-18

5 “В”

Селіванаў А.Ю.

Чацверг

7 урок

3-17

5 “Г”

Рудак В.М.

Пятніца

7 урок

1-15

6 “А”

Шульжэнка Л.А.

Чацвер

7 урок

2-27

6 “Б”

Захаранка К.П.

Пятніца

7 урок

2-20

6 “В”

Зайцава А.В.

Чацвер

7 урок

3-22

7 “А”

Баразна С.М.

Чацвер

7 урок

3-12

7 “Б”

Лявоненка В.Л.

Серада

7 урок

2-18

8 “А”

Мельнікава Т.У.

Пятніца

7 урок

1-20

8 “Б”

Сулімава Н.М.

Аўторак

8 урок

2-24

9 “А”

Скойбеда І.П.

Пятніца

7 урок

1-14

9 “Б”

Ягорава Т.М.

Панядзелак

6 урок

3-20

10 “А”

Дзялец Л.У.

Аўторак

8 урок

1-16

11 “А”

Раманоўская Г.М.

Чацвер

7 урок

3-16




 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов