Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  
Дырэктар: 26-59-84
26-48-65, 26-49-04, 26-52-45

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

Шосты дзень

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 16 ЛЮТАГА 2019 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2,

1-4, 1-11

Настаўнікі пачатковых класаў

Конкурс агітбрыгад “Здаровы лад жыцця”

IX-XI

13.00

Актавая зала

Яфрэмаў Я.У., класныя кіраўнікі IXXI класаў

Удзел у гарадскіх спаборніцтвах па тэхніцы арыентавання

IX

14.30

ДУА “Гомельскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі”

Лозбенеў М.К.

Удзел у гарадскім інтэлектуальным квэсце “Юныя эрудыты” для вучняў ІV класаў

ІV

11.00

ДУА “Дзіцячы сад –пачатковая школа № 63 г. Гомеля”

Магонава Т.В.

Першынства па міні-футболе

V

13.00

Спартыўная зала

Фільчанка У.С.,

класныя кіраўнікі V

класаў

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

“Гадзіна здароўя і спорту”

9 “А”

10.00

Спартыўная зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

9 “Б”

11.00

Спартыўная зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

10 “А”

10.00

Спартыўная зала

Маліноўскі А.М.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9 “А”

9.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Рыхтуемся да алімпіяды: лінгвістычны конкурс”

10 “А”

9.00

1-21

Паплаўная Л.В.

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

11 “А”

09.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Практыкум па беларускай мове”

11 “А”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

“Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін”

11 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Складаны сказ без складанасцей”

9 “Б”

10.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Асновы права”

11 “А”

11.00

1-16

Каваленка К.А.

“Складаны сказ без складанасцей”

9 “А”

11.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Культура мовы”

10 “А”

11.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9 “Б”

12.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Асновы права”

10 “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

АБ’ЯДНАННІ ПА ІНТАРЭСАХ

“Амялушкі”

VI-IX

12.00-12.45

13.00-13.45

Кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

“Бліскавіца”

V-XI

10.00 – 13.40

1-1

Залатарэнка К.А.

“Умелыя ручкі”

І-ІІ

14.00-14.45

14.55-15.40

2-6

Зелянкоўская А.А.

“Натхненне”

V,VI

12.00-12.45

13.00-13.45

3-23

Селіванаў А.Ю.

СПАРТЫЎНАЯ ЗАЛА ЗАПРАШАЕ

Спартыўныя гульні

11.00-20.00

Спартыўная зала

Маліноўскі А.М.

Спартыўныя гульні

12.00-15.30

Спартыўная зала

Лозбенеў М.К.



 

2 лютага ў спартыўнай зале гімназіі вучні 3-х класаў змагаліся за права валодаць Кубкам турніра па футболе "Мяч сяброўства", які з поспехам праводзіцца ў гімназіі кожны год для вучняў 2-4 класаў. У выніку напружанай, бескампраміснай барацьбы Кубак і першае месца атрымалі вучні 3Б класа. Дарэчы, гэты клас заваёўвае перамогу вось ужо другі год запар.

Другое месца - у вучняў 3А класа, трэцяе - у вучняў 3Г, чацвёртае - у вучняў 3В класа.

У намінацыі "Футбольныя фанаты" адзначаны балельшчыкі 3А класа, якія вельмі ярка і дружна падтрымлівалі сваю каманду.


 

01.12.2018 адбыліся гульні паміж камандамі VI класаў

ў рамках першынства гімназіі

па піянерболе

Віншуем пераможцаў!

1 месца - 6 "В" клас

2 месца - 6 "А" клас

3 месца - 6 "Б" клас

МЫ ЗА ЗДАРОВЫ ЛАД ЖЫЦЦЯ!

 

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 13 КАСТРЫЧНІКА 2018 ГОДА

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 2
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов