Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by



Карысныя спасылкі


Наш гонар
http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

PreviousNext

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...


ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 15 КРАСАВІКА 2017 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3,

1-4

Гарбачова Т.Л.,

Дасько Т.В.

Удзел у адкрытых гарадскіх спаборніцтвах па тэхніцы велатурызму

X-XI

10.00

Шматпрофільны цэнтр

Некрашэвіч А.В.

Выстава “Пасхальны фестываль”

I-IV

На працягу дня

Хол гімназіі

Дубень Г.Г.

Cавет гімназістаў

VIII-XI

13.00

1-10

Дубень Г.Г.

Прагляд 3D-фільма

8 “Б”

13.30

кінатэатр “Кастрычніцкі”

Пархоменка Т.М.

Віртуальнае падарожжа “Экалагічныя сцяжынкі Беларусі”

VIII-XI

12.00

Бібліятэка

Назаранка Ю.М.

СППС  ІНФАРМУЕ

Групавая кансультацыя “Як падтрымаць дзіця ў перыяд іспытаў у гімназію”

Бацькі IV кл.

12.30

1-4

Дасько Т.В.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Падагульняючы факультатыўны курс па беларускай мове

11

09.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Рашэнне творчых задач

10 “А”

10.00

2-26

Церашанкова Ю.М.

Рыхтуемся да алімпіяды па беларускай мове

11

10.00

1-21


Паплаўная Л.В.

Сучасная рыторыка

11 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Асновы права

10 “А”

10.00

1-16

Бялец М.А.

Сучасная рыторыка

11 “Б”

10.00

3-17

Пархоменка Т.М.

Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі

9

11.00

1-14

Скойбеда І.П.

Падагульняючы факультатыўны курс па беларускай мове

9

11.00


1-21

Паплаўная Л.В.

Абагульняючы факультатыўны курс (грамадазнаўства)

11

11.00

1-16

Бялец М.А.

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

11

12.00

1-16

Бялец М.А.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

10.00

спарт.зала

Раманоўская Г.М,,

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

10.00

спарт.зала

Зайцава А.В.,

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “Б”

11.00

спарт.зала

Пархоменка Т.М., Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

10 “А”

11.00

спарт.зала

Ільюшчанка Г.М.,

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “А”

12.00

спарт.зала

Дзялец Л.У.,

Маліноўскі А.М.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

Амялушкі

VI-VIII

11.00-13.00

1-17

Яўсеенка В.В.

Лiдар

VIII-XI

15.00-16.00

1-10

Дубень Г.Г.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Спаборнiцтвы па пiянерболе

V

13.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Маліноўскі А.М.

Футбол (ДЮСШ ДБК)

III-V

16.00-17.15

спарт.зала

Казлоў А.М.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

13.00-20.00

спарт.зала

Саўчыц В.В.

Каратэ

I-XI

17.30-19.00

спарт.зала

Віхараў П.А.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов