Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by



Карысныя спасылкі


Наш гонар
http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

PreviousNext

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 22 КРАСАВІКА 2017 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3,

1-4

Гарбачова Т.Л.,

Дасько Т.В.

Прагляд спектакля “День рождения Кота Леопольда”

II

11.00

Гомельскі гарадскі маладзежны тэатр.

Магонава Т.В., Лізагуб Н.В.,

Сыпава С.К.

Гутарка каля кніжнай выставы “Чорны бусел… Чорны боль”

VII

12.00

Бібліятэка

Назаранка Ю.М.

СППС  ІНФАРМУЕ

Трэнінг самапазнання для падлеткаў 12-15 год

VII-VIII

12.30

1-4

Дасько Т.В.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Падагульняючы факультатыўны курс па беларускай мове

11

09.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Рашэнне творчых задач

10 “А”

10.00

2-26

Церашанкова Ю.М.

Рыхтуемся да алімпіяды па беларускай мове

11

10.00

1-21


Паплаўная Л.В.

Сучасная рыторыка

11 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Асновы права

10 “А”

10.00

1-16

Бялец М.А.

Сучасная рыторыка

11 “Б”

10.00

3-17

Пархоменка Т.М.

Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі

9

11.00

1-14

Скойбеда І.П.

Падагульняючы факультатыўны курс па беларускай мове

9

11.00


1-21

Паплаўная Л.В.

Абагульняючы факультатыўны курс (грамадазнаўства)

11

11.00

1-16

Бялец М.А.

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

11

12.00

1-16

Бялец М.А.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

10.00

спарт.зала

Раманоўская Г.М,,

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

10.00

спарт.зала

Зайцава А.В.,

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “Б”

11.00

спарт.зала

Пархоменка Т.М., Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

10 “А”

11.00

спарт.зала

Ільюшчанка Г.М.,

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “А”

12.00

спарт.зала

Дзялец Л.У.,

Маліноўскі А.М.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

Амялушкі

VI-VIII

11.00-13.00

1-17

Яўсеенка В.В.

Лiдар

VIII-XI

15.00-16.00

1-10

Дубень Г.Г.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Спаборнiцтвы па валейболе

ХI

13.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Маліноўскі А.М.

Футбол (ДЮСШ ДБК)

III-V

16.00-17.15

спарт.зала

Казлоў А.М.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

13.00-20.00

спарт.зала

Саўчыц В.В.

Каратэ

I-XI

17.30-19.00

спарт.зала

Віхараў П.А.









Вечарына-рэквіем “Пакуль Чарнобыль у душу глядзіць…”

V-X



Дубень Г.Г.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов