Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by



Карысныя спасылкі


Наш гонар
http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

PreviousNext

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 20 МАЯ 2017 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3,

1-4

Гарбачова Т.Л.

Удзел у ІII этапе мабільнай гульні “Гомельскі навігатар”

10 “А”

10.00

Алея героеў

Кандраценка Н.Л., Некрашэвіч А.В.

Віктарына “Усе казкі свету ў госці да нас”

III

12.30

Бібліятэка

Назаранка Ю.М.

Парад прафесій

III

13.00

Актавая зала

Кандраценка Н.Л.,

Булавінская Я.А., класныя кіраўнікі  III класаў

Экскурсія

10 “А”

13.00

Філіял Веткаўскага музея

Ільюшчанка Г.М.

СППС  ІНФАРМУЕ

Практычны занятак “Стратэгіі падрыхтоўкі да ЦТ


12.30

1-4

Дасько Т.В.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Падагульняючы факультатыўны курс па беларускай мове

XI

09.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Рашэнне творчых задач

10 “А”

10.00

2-26

Церашанкова Ю.М.

Рыхтуемся да алімпіяды па беларускай мове

XI

10.00

1-21


Паплаўная Л.В.

Сучасная рыторыка

11 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Асновы права

10 “А”

10.00

1-16

Шуканава І.С.

Сучасная рыторыка

11 “Б”

10.00

3-17

Пархоменка Т.М.

Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі

IX

11.00

1-14

Скойбеда І.П.

Падагульняючы факультатыўны курс па беларускай мове

IX

11.00


1-21

Паплаўная Л.В.

Абагульняючы факультатыўны курс (грамадазнаўства)

XI

11.00

1-16

Шуканава І.С.

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

XI

12.00

1-16

Шуканава І.С.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

10.00

спарт.зала

Раманоўская Г.М,,

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

10.00

спарт.зала

Зайцава А.В.,

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “Б”

11.00

спарт.зала

Пархоменка Т.М., Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

10 “А”

11.00

спарт.зала

Ільюшчанка Г.М.,

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “А”

12.00

спарт.зала

Дзялец Л.У.,

Маліноўскі А.М.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

Амялушкі

VI-VIII

11.00-13.00

1-17

Яўсеенка В.В.

Лiдар

VIII-XI

15.00-16.00

1-10

Дубень Г.Г.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Таварыская сустрэча па валейболе з ГГЛ № 1

X - XI

13.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Маліноўскі А.М.

Футбол (ДЮСШ ДБК)

III-V

16.00-17.15

спарт.зала

Казлоў А.М.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

13.00-20.00

спарт.зала

Саўчыц В.В.

Каратэ

I-XI

17.30-19.00

спарт.зала

Віхараў П.А.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов