Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by



Карысныя спасылкі


Наш гонар
http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

PreviousNext

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 27 МАЯ 2017 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3,

1-4

Гарбачова Т.Л.

Урок этыкету для дзяўчынак “Як стаць прынцэсай?”

IV

12.30

Бібліятэка

Назаранка Ю.М.

Рэпетыцыя да выпускной вечарыны

IV

13.00

Актавая зала

Кандраценка Н.Л.,

Дубень Г.Г., Булавінская Я.А.,

класныя кіраўнікі IV класаў

Рэпетыцыя да выпускной вечарыны

XI

14.00

Актавая зала

Кандраценка Н.Л.,

Дубень Г.Г., Булавінская Я.А., класныя кіраўнікі XI класаў

СППС  ІНФАРМУЕ

Кансультацыя. Як падтрымаць дзіця ў перыяд сдачы дзяржаўных экзаменаў

бацькі IX, XI класаў

12.30

1-4

Дасько Т.В.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Падагульняючы факультатыўны курс па беларускай мове

XI

09.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Рашэнне творчых задач

10 “А”

10.00

2-26

Церашанкова Ю.М.

Рыхтуемся да алімпіяды па беларускай мове

XI

10.00

1-21


Паплаўная Л.В.

Сучасная рыторыка

11 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Асновы права

10 “А”

10.00

1-16

Шуканава І.С.

Сучасная рыторыка

11 “Б”

10.00

3-17

Пархоменка Т.М.

Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі

IX

11.00

1-14

Скойбеда І.П.

Падагульняючы факультатыўны курс па беларускай мове

IX

11.00


1-21

Паплаўная Л.В.

Абагульняючы факультатыўны курс (грамадазнаўства)

XI

11.00

1-16

Шуканава І.С.

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

XI

12.00

1-16

Шуканава І.С.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

Амялушкі

VI-VIII

11.00-13.00

1-17

Яўсеенка В.В.

Лiдар

VIII-XI

15.00-16.00

1-10

Дубень Г.Г.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Турыстычны паход “Выхадны дзень разам”

V - X

10.00


Іванова В.У.,

Лозбенеў М.К.,

Маліноўскі А.М.,

Некрашэвіч А.В.

Футбол (ДЮСШ ДБК)

III-V

16.00-17.15

спарт.зала

Казлоў А.М.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

16.00-20.00

спарт.зала

Саўчыц В.В.

Каратэ

I-XI

17.30-19.00

спарт.зала

Віхараў П.А.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов