Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext





Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 21 КРАСАВІКА 2018 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першаклас-

нікі


9.00

1-1, 1-2,

1-3, 1-4

Гінер Т.Г.

Апанасенка В.Ю.

Літаратурная віктарына “Па кнігах гуляючы”

V-VI -е

12.00

1-21

Назаранка Ю.М.

Трэнінгавае мерапрыемства “Беражы сваё жыццё?”

VI -е

13.00

1-4

Апанасенка В.Ю.

Конкурс “Ало, мы шукаем таленты!”

I -е

13.00

Актавая зала

Мільман К.В.

Конкурс агітбрыгад “Мы за здаровы лад жыцця”

V-VIІ -е

14.00

Актавая зала

Мільман К.В.

Удзел у цырымоніі ўзнагароджання пераможцаў Адкрытай алімпіяды “Праз церні да зорак”

IX-е

10.00

ГГЛ № 1

Баканоўская Г.А.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

Музычныя і тэатральныя гульні

V,VII

12.00-13.35

3-23

Селіванаў А.Ю.

Сузор’е

X-XI

12.00-13.35

1-1

Мельнікава С.М.

Амялушкі

VI-IX

12.00-13.35

кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

Небасхіл

VI- VIІ

14.35-16.10

1-1

Мільман К.В.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

9.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Рашэнне творчых задач (фізіка)

10 “А”

11.00

2-26

Бондар Ю.У.

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

9 “А”

11.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11 “А”

11.00

2-18

Лявоненка В.Л.

Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін

11 “А”

11.00

1-20

Мельнікава Т.У.

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

11 “А”

12.00

2-26

Бондар Ю.У.

Выкажыся, каб я цябе ўбачыў! Мастацтва вусных выказванняў

9 “А”, 9 “Б”

10.00

2-18

Яўсеенка В.В.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

12.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “А”

12.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

9.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Спаборніцтвы па тэхніцы велатурызму

IX-X

12.00

ГГЦДАДіМ

Маліноўскі А.М.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

13.00- 20.00

спарт. зала

Лозбенеў М.К.

Саўчыц В.В.








 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов