Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext





Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 5 МАЯ 2018 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2,

1-3, 1-4

Клімкова А.А.

Наведванне ўстановы адукацыі “Гомельскі дзяржаўны прафесійны аграрна-тэхнічны ліцэй”

IX-е




10.00

УА “Гомельскі дзяржаўны прафесійны аграрна-тэхнічны ліцэй”

Баканоўская Г.А.

Мерапрыемства “Медыагісторыя аб развіцці кнігі” для вучняў    V-VI  класаў

V-VI  -е


13.00


1-21

Назаранка Ю.М.

Практычны занятак для вучняў выпускных класаў “Спосабы дзеяння пры здачы экзаменаў і ЦТ. Магчымыя цяжкасці”

IX,XI -е

12.00

1-4

Дасько Т.В.

Інтэрактыўная гульня “Гігіена падлетка- гэта модна” для вучняў      V-VII класаў

V-VII  -е

13.00

Актавая зала

Дасько Т.В.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

9.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Рашэнне творчых задач (фізіка)

10 “А”

11.00

2-26

Бондар Ю.У.

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

9 “А”

11.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11 “А”

11.00

2-18

Лявоненка В.Л.

Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін

11 “А”

11.00

1-20

Мельнікава Т.У.

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

11 “А”

12.00

2-26

Бондар Ю.У.

Выкажыся, каб я цябе ўбачыў! Мастацтва вусных выказванняў

9 “А”, 9 “Б”

10.00

2-18

Яўсеенка В.В.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

13.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

11.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “А”

13.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

Музычныя і тэатральныя гульні

V,VII

12.00-13.35

3-23

Селіванаў А.Ю.

Амялушкі

VI-IX

12.00-13.35

кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

Небасхіл

VII-IX

14.35- 16.10

1-1

Мільман К.В.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Дзень бегуна

V-VII-е

12.00

спарт. зала

Кл. кіраўнікі,

Маліноўскі А.М.

Дзень бегуна

VIII-X-е

13.00

спарт. зала

Кл.кіраўнікі, Лозбенеў М.К.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

14.00-20.00

спарт. зала

Лозбенеў М.К.

Саўчыц В.В.



 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов