Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext




Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

Архіў шостага дня тыдня 2017/2018 навучальнага год

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 10 САКАВІКА 2018 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2,

1-3, 1-4

Клімкова А.А.

Інтэлектуальная віктарына “Брэйн-рынг”

IV-е

12.00

1-21

Назаранка Ю.М.

Конкурс малюнкаў “Беражы сваё жыццё”

VI -е

13.00

1-4

Дасько Т.В.

Інтэлектуальны марафон для вучняў “Ведаю ўсё”

VIII-XI-е

13.00

Актавая зала

Класныя кіраўнікі

VIII-XI класаў

Яфрэмаў Я.У.

Мільман К.В.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

9.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Рашэнне творчых задач (фізіка)

10 “А”

11.00

2-26

Бондар Ю.У.

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

9 “А”

11.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11 “А”

11.00

2-18

Лявоненка В.Л.

Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін

11 “А”

11.00

1-20

Мельнікава Т.У.

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

11 “А”

12.00

2-26

Бондар Ю.У.

Выкажыся, каб я цябе ўбачыў! Мастацтва вусных выказванняў

9 “А”, 9 “Б”

10.00

2-18

Яўсеенка В.В.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

12.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

11.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “А”

12.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

АБ’ЯДНАННІ ПА ІНТАРЭСАХ

Музычныя і тэатральныя гульні

V,VII

12.00-13.35

3-23

Селіванаў А.Ю.

Амялушкі

VI-IX

12.00-13.35

кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

Лідар

IX - XI

14.30-16.05

1-10

Булавінская Я.А.

Сузор’е

X-XI

12.00-13.35

1-1

Мельнікава С.М.

Небасхіл

VII-IX

14.35- 16.10

1-1

Мільман К.В.

СПАРТЫЎНАЯ ЗАЛА ЗАПРАШАЕ

Спартландыя IV-е класы

IV-е

13.00

спарт. зала

Класныя кіраўнікі,

Маліноўскі А.М.

Спаборніцтвы па бадмінтоне

VIII-XI-е

14.00

спарт. зала

Класныя кіраўнікі, Лозбенеў М.К.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

14.00-20.00

спарт. зала

Лозбенеў М.К.

Саўчыц В.В.



 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 3 из 12
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов