Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext





Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 22 ВЕРАСНЯ 2018 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

“Школа будучага першакласніка”

будучыя першакласнікі

09.00

1-1, 1-2,

1-3, 1-4

Настаўнікі пачатковых класаў

Выбары Савета гімназістаў

V-XI

11.00-13.00

актавая зала

Марозаў А.Л.

Яфрэмаў Я.У.

Адкрытая гімназічная алімпіяда “Інтэлектуальны калейдаскоп”

II-XI

12.00

 

Раманоўская Г.М. Мураль А.С.

Казачэнка А.А.

Адкрыцце круглагадовай гімназічнай Спартакіяды

V-XI

13.00

 

Марозаў А.Л.

Яфрэмаў Я.У.

Настаўнікі фізічнай культуры і спорту

Класныя кіраўнікі

Работа спартыўных пляцовак

V-XI

13.30

стадыён

Марозаў А.Л.

Настаўнікі фізічнай культуры і спорту

Класныя кіраўнікі

Фота-калаж “Які цудоўны гэты свет”

VII

13.00

1-19а

Хамраева Д.Р.

Наведванне спектакля “Колобанга. Привет, Интернет.by”

IV-VI

12.00

ГУ “ГООКЦ”

Марозаў А.Л.

Гінер Т.Г.

Баканоўскя Г.А.

Бондар Ю.У.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

“Гадзіна здароўя і спорту”

VIII “А”

12.00

спарт.

зала

Маліноўскі А.М.

“Гадзіна здароўя і спорту”

VIII “Б”

12.00

спарт.

зала

Фільчанка У.С.

“Гадзіна здароўя і спорту”

IX “А”

10.00

спарт.

зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

IX “Б”

11.00

спарт.

зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

X “А”

10.00

спарт.

зала

Маліноўскі А.М.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

IX “А”

09.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

IX “Б”

12.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Складаны сказ без складанасцей”

IX “А”

11.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Складаны сказ без складанасцей”

IX “Б”

10.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Культура мовы”

X “А”

11.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Рыхтуемся да алімпіяды: лінгвістычны конкурс”

X “А”

09.00

1-21

Паплаўная Л.В.

“Асновы права”

X “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

XI “А”

09.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Практыкум па беларускай мове”

XI “А”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

“Асновы права”

XI “А”

11.00

1-16

Каваленка К.А.

“Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін”

XI “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

“Натхненне”

V,VI

12.00-12.45

13.00-13.45

3-23

Селіванаў А.Ю.

“Амялушкі”

VI-IX

12.00-12.45

13.00-13.45

кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

“Бліскавіца”

XI “А”

12.00-12.45

13.00-13.45

1-1

Залатарэнка К.А.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

14.00- 20.00

спарт. зала

Лозбенеў М.К.

Маліноўскі А.М.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов