Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  
Дырэктар: 26-59-84
26-48-65, 26-49-04, 26-52-45

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 22 ВЕРАСНЯ 2018 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

“Школа будучага першакласніка”

будучыя першакласнікі

09.00

1-1, 1-2,

1-3, 1-4

Настаўнікі пачатковых класаў

Выбары Савета гімназістаў

V-XI

11.00-13.00

актавая зала

Марозаў А.Л.

Яфрэмаў Я.У.

Адкрытая гімназічная алімпіяда “Інтэлектуальны калейдаскоп”

II-XI

12.00

 

Раманоўская Г.М. Мураль А.С.

Казачэнка А.А.

Адкрыцце круглагадовай гімназічнай Спартакіяды

V-XI

13.00

 

Марозаў А.Л.

Яфрэмаў Я.У.

Настаўнікі фізічнай культуры і спорту

Класныя кіраўнікі

Работа спартыўных пляцовак

V-XI

13.30

стадыён

Марозаў А.Л.

Настаўнікі фізічнай культуры і спорту

Класныя кіраўнікі

Фота-калаж “Які цудоўны гэты свет”

VII

13.00

1-19а

Хамраева Д.Р.

Наведванне спектакля “Колобанга. Привет, Интернет.by”

IV-VI

12.00

ГУ “ГООКЦ”

Марозаў А.Л.

Гінер Т.Г.

Баканоўскя Г.А.

Бондар Ю.У.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

“Гадзіна здароўя і спорту”

VIII “А”

12.00

спарт.

зала

Маліноўскі А.М.

“Гадзіна здароўя і спорту”

VIII “Б”

12.00

спарт.

зала

Фільчанка У.С.

“Гадзіна здароўя і спорту”

IX “А”

10.00

спарт.

зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

IX “Б”

11.00

спарт.

зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

X “А”

10.00

спарт.

зала

Маліноўскі А.М.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

IX “А”

09.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

IX “Б”

12.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Складаны сказ без складанасцей”

IX “А”

11.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Складаны сказ без складанасцей”

IX “Б”

10.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Культура мовы”

X “А”

11.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Рыхтуемся да алімпіяды: лінгвістычны конкурс”

X “А”

09.00

1-21

Паплаўная Л.В.

“Асновы права”

X “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

XI “А”

09.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Практыкум па беларускай мове”

XI “А”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

“Асновы права”

XI “А”

11.00

1-16

Каваленка К.А.

“Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін”

XI “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

“Натхненне”

V,VI

12.00-12.45

13.00-13.45

3-23

Селіванаў А.Ю.

“Амялушкі”

VI-IX

12.00-12.45

13.00-13.45

кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

“Бліскавіца”

XI “А”

12.00-12.45

13.00-13.45

1-1

Залатарэнка К.А.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

14.00- 20.00

спарт. зала

Лозбенеў М.К.

Маліноўскі А.М.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов