Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 24 ЛІСТАПАДА 2018 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

“Школа будучага першакласніка”

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2,

1-10, 1-4

Настаўнікі пачатковых  класаў

Удзел вучняў гімназіі ў другім этапе рэспубліканскай  алімпіяды па вучэбных прадметах для вучняў ІХ- ХІ класаў (“Грамадазнаўства”, “Фізіка”, “Геаграфія”, “Хімія”)                                                                        

ІХ- ХІ

9.00


Раманоўская Г.М.                          

Настаўнікі па прадметах

Удзел у абласным этапе рэспубліканскага агляду-конкурсу Дзедаў Марозаў і снягурак “Елка-ФЭСТ”

ІІІ

10.00

Палац творчасці 
дзяцей і моладзі

Отчыч З.Д.

Удзел вучняў гімназіі ў гарадскім “зорным” паходзе, прысвечаным 75-годдзю з дня вызвалення г.Гомеля ад нямеска-фашысцкіх захопнікаў

Х

10.00

Гомельскі гарадскі
цэнтр дадатковай
адукацыі дзяцей
 і моладзі

Сіндзееў У.Д.

Кубак “Кока-кола.Уступай у гульню”

V- VІІ

12.00

спартыўная зала

Маліноўскі А.М.

Лозбенеў М.К.

Восеньскія сустрэчы ў клубе “Што? Дзе? Калі?” “Гомель гістарычны” (да 75-годдзя з дня вызвалення Гомеля)

ІХ- ХІ

13.00

актавая зала

Каваленка К.А.

Класныя кіраўнікі ІХ- ХІ кл.

“Вас выклікае Спартландыя!” спартыўная гульня для вучняў І класаў

І класы

13.00

спартыўная зала

Маліноўскі А.М.

Лозбенеў М.К.,

класныя кіраўнікі

Літаратурна-музычная кампазіцыя, прысвечаная 70-годдзю з дня нараджэння беларускай паэтэсы Яўгеніі Янішчыц

VІІ- VІІІ


12.30

кабінет 1-21

Назаранка Ю.М.

Класныя кіраўнікі VІІ- VІІІ кл.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

“Гадзіна здароўя і спорту”

9 “А”

10.00

спарт.

зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

9 “Б”

11.00

спарт.

зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

10 “А”

10.00

спарт.

зала

Маліноўскі А.М.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9 “А”

9.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Рыхтуемся да алімпіяды: лінгвістычны конкурс”

10 “А”

9.00

1-20

Паплаўная Л.В.

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

11 “А”

09.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін”

11 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Практыкум па беларускай мове”

11 “А”

10.00

1-20

Паплаўная Л.В.

“Складаны сказ без складанасцей”

9 “Б”

10.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Асновы права”

11 “А”

11.00

1-16

Каваленка К.А.

“Складаны сказ без складанасцей”

9 “А”

11.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Культура мовы”

10 “А”

11.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9 “Б”

12.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Асновы права”

10 “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

“Натхненне”

V,VI

12.00-12.45

13.00-13.45

3-23

Селіванаў А.Ю.

“Амялушкі”

VI-IX

12.00-12.45

13.00-13.45

кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

“Бліскавіца”

V-XI

12.00-13.40

1-1

Залатарэнка К.А.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Спартыўныя гульні


11.00-20.00

спартыўная зала

Маліноўскі А.М.

Спартыўныя гульні


12.00-15.30

спартыўная зала

Лозбенеў М.К.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов