Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext





Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 24 ЛІСТАПАДА 2018 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

“Школа будучага першакласніка”

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2,

1-10, 1-4

Настаўнікі пачатковых  класаў

Удзел вучняў гімназіі ў другім этапе рэспубліканскай  алімпіяды па вучэбных прадметах для вучняў ІХ- ХІ класаў (“Грамадазнаўства”, “Фізіка”, “Геаграфія”, “Хімія”)                                                                        

ІХ- ХІ

9.00


Раманоўская Г.М.                          

Настаўнікі па прадметах

Удзел у абласным этапе рэспубліканскага агляду-конкурсу Дзедаў Марозаў і снягурак “Елка-ФЭСТ”

ІІІ

10.00

Палац творчасці 
дзяцей і моладзі

Отчыч З.Д.

Удзел вучняў гімназіі ў гарадскім “зорным” паходзе, прысвечаным 75-годдзю з дня вызвалення г.Гомеля ад нямеска-фашысцкіх захопнікаў

Х

10.00

Гомельскі гарадскі
цэнтр дадатковай
адукацыі дзяцей
 і моладзі

Сіндзееў У.Д.

Кубак “Кока-кола.Уступай у гульню”

V- VІІ

12.00

спартыўная зала

Маліноўскі А.М.

Лозбенеў М.К.

Восеньскія сустрэчы ў клубе “Што? Дзе? Калі?” “Гомель гістарычны” (да 75-годдзя з дня вызвалення Гомеля)

ІХ- ХІ

13.00

актавая зала

Каваленка К.А.

Класныя кіраўнікі ІХ- ХІ кл.

“Вас выклікае Спартландыя!” спартыўная гульня для вучняў І класаў

І класы

13.00

спартыўная зала

Маліноўскі А.М.

Лозбенеў М.К.,

класныя кіраўнікі

Літаратурна-музычная кампазіцыя, прысвечаная 70-годдзю з дня нараджэння беларускай паэтэсы Яўгеніі Янішчыц

VІІ- VІІІ


12.30

кабінет 1-21

Назаранка Ю.М.

Класныя кіраўнікі VІІ- VІІІ кл.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

“Гадзіна здароўя і спорту”

9 “А”

10.00

спарт.

зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

9 “Б”

11.00

спарт.

зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

10 “А”

10.00

спарт.

зала

Маліноўскі А.М.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9 “А”

9.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Рыхтуемся да алімпіяды: лінгвістычны конкурс”

10 “А”

9.00

1-20

Паплаўная Л.В.

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

11 “А”

09.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін”

11 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Практыкум па беларускай мове”

11 “А”

10.00

1-20

Паплаўная Л.В.

“Складаны сказ без складанасцей”

9 “Б”

10.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Асновы права”

11 “А”

11.00

1-16

Каваленка К.А.

“Складаны сказ без складанасцей”

9 “А”

11.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Культура мовы”

10 “А”

11.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9 “Б”

12.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Асновы права”

10 “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

“Натхненне”

V,VI

12.00-12.45

13.00-13.45

3-23

Селіванаў А.Ю.

“Амялушкі”

VI-IX

12.00-12.45

13.00-13.45

кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

“Бліскавіца”

V-XI

12.00-13.40

1-1

Залатарэнка К.А.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Спартыўныя гульні


11.00-20.00

спартыўная зала

Маліноўскі А.М.

Спартыўныя гульні


12.00-15.30

спартыўная зала

Лозбенеў М.К.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов