Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext




Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2,

1-4, 1-11

Настаўнікі пачатковых класаў

Удзел у другім этапе гарадской алімпіяды па англійскай мове

ІV

9.00

ДУА “Гімназія № 71 г. Гомеля”

Карцель В.М.

Удзел у Адкрытай канферэнцыі “Свабодны выбар”

ІХ - ХІ

9.00

ДУА “Гімназія № 10 г. Гомеля

Міронава В.В.

Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”

VІІ - VІІІ

13.00

Актавая зала

Малашкоў М.А., класныя кіраўнікі VІІ – VІІІ класаў

І этап абласной алімпіяды па вучэбных прадметах “Беларуская мова і літаратура”, “Англійская мова”

ІV - IX

10.30

Кабінеты старэйшага блоку

Раманоўская Г.М., настаўнікі-прадметнікі

Турнір па міні-футболе

ІХ - ХІ

13.00

Спартыўная зала

Маліноўскі А.М.,

класныя кіраўнікі ІХ - ХІ

класаў

Працоўны дэсант

Савет гімназістаў

14.00

Тэрыторыя гімназіі

Яфрэмаў Я.У.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

“Гадзіна здароўя і спорту”

9 “А”

10.00

Спартыўная зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

9 “Б”

11.00

Спартыўная зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

10 “А”

10.00

Спартыўная зала

Маліноўскі М.К.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9 “А”

9.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

11 “А”

09.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Рыхтуемся да алімпіяды: лінгвістычны конкурс”

10 “А”

9.00

1-21

Паплаўная Л.В.

“Практыкум па беларускай мове”

11 “А”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

“Складаны сказ без складанасцей”

9 “Б”

10.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін”

11 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Асновы права”

11 “А”

11.00

1-16

Каваленка К.А.

“Культура мовы”

10 “А”

11.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Складаны сказ без складанасцей”

9 “А”

11.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9 “Б”

12.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Асновы права”

10 “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

АБ’ЯДНАННІ ПА ІНТАРЭСАХ

“Бліскавіца”

V-XI

10.00 – 13.40

1-1

Залатарэнка К.А.

“Умелыя ручкі”

І-ІІ

14.00-14.45

14.55-15.40

2-6

Зелянкоўская А.А.

“Натхненне”

V,VI

12.00-12.45

13.00-13.45

3-23

Селіванаў А.Ю.

“Амялушкі”

VI-IX

12.00-12.45

13.00-13.45

Кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

СПАРТЫЎНАЯ ЗАЛА ЗАПРАШАЕ

Спартыўныя гульні

 

15.30.-20.00

Спартыўная зала

Маліноўскі А.М.

Спартыўныя гульні

 

12.00-15.30

Спартыўная зала

Лозбенеў М.К.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов