Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by



Карысныя спасылкі


Наш гонар
http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

PreviousNext

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

Будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2,

1-4, 1-11

Настаўнікі пачатковых класаў

Удзел у рэспубліканскім суботніку

Работнікі гімназіі

9.00

Тэрыторыя гімназіі

Грамыка Г.С.

КТС “Свята беларускай казкі”

ІІІ

13.00

Актавая зала

Малашкоў М.А.,

класныя кіраўнікі ІІІ класаў

Удзел у гарадскіх спаборніцтвах па тэхніцы

пешаходнага турызму

ІХ

10.00

ГГЦДАДіМ.

Настаўнікі фізічнай культуры

Удзел у гарадскім этапе абласной алімпіяды па асновах

праваслаўнай культуры

VІІ

10.00

ДУА “Гімназія № 58 г. Гомеля імя Ф.П.Гааза

Ягорава Т.М.

Спартыўнае мерапрыемства “Спартландыя”

VІ - VІІ

13.00

Спартыўная зала

Маліноўскі А.М.,

Лозбенеў М.К.,

класныя кіраўнікі VІ - VІІ класаў

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

“Гадзіна здароўя і спорту”

9 “А”

10.00

Спартыўная зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

9 “Б”

11.00

Спартыўная зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

10 “А”

10.00

Спартыўная зала

Маліноўскі А

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9 “А”

9.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Рыхтуемся да алімпіяды: лінгвістычны конкурс”

10 “А”

9.00

1-21

Паплаўная Л.В.

“Практыкум па беларускай мове”

11 “А”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

“Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін”

11 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Асновы права”

11 “А”

11.00

1-16

Каваленка К.А.

“Культура мовы”

10 “А”

11.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9 “Б”

12.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Асновы права”

10 “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

АБ’ЯДНАННІ ПА ІНТАРЭСАХ

“Бліскавіца”

V-XI

10.00 – 13.40

Актавая зала

Залатарэнка К.А.

“Натхненне”

V,VI

12.00-12.45

13.00-13.45

3-23

Селіванаў А.Ю.

“Амялушкі”

VI-X

12.00-12.45

13.00-13.45

Кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

СПАРТЫЎНАЯ ЗАЛА ЗАПРАШАЕ

Спартыўныя гульні


15.30.-20.00

Спартыўная зала

Маліноўскі А.М.

Спартыўныя гульні


12.00-15.30

Спартыўная зала

Лозбенеў М.К.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов