Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by



Карысныя спасылкі


Наш гонар
http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

PreviousNext

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

Будучыя першакласнікі

9.00

1-2, 1-3

1-4, 1-11

Настаўнікі пачатковых класаў

Фестываль сям’і “Калейдаскоп сямейных спраў”

І - ХІ

12.00

Тэрыторыя гімназіі

Шуканава І.С.,

класныя кіраўнікі І - ХІ класаў

Удзел у спаборніцтвах па міні-футболе сярод школ г. Гомеля на прызы Храма Прэпадобнага “Серафіма Сароўскага”

V - VІ

10.00

ДУА “Сярэдняя школа № 38 г. Гомеля”

Некрашэвіч А.В.

Удзел у алімпіядзе па асновам праваслаўнай культуры

VІІ

09.00

ДУА “Сярэдняя школа № 19 г. Гомеля”

Лявоненка В.Л.

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

“Гадзіна здароўя і спорту”

9 “А”

10.00

Спартыўная зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

9 “Б”

11.00

Спартыўная зала

Лозбенеў М.К.

“Гадзіна здароўя і спорту”

10 “А”

10.00

Спартыўная зала

Маліноўскі А.М.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9 “А”

9.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

11 “А”

9.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Рыхтуемся да алімпіяды: лінгвістычны конкурс”

10 “А”

9.00

1-21

Паплаўная Л.В.

“Практыкум па беларускай мове”

11 “А”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

“Складаны сказ без складанасцей”

9 “Б”

10.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін”

11 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Асновы права”

11 “А”

11.00

1-16

Каваленка К.А.

“Культура мовы”

10 “А”

11.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Складаны сказ без складанасцей”

9 “А”

11.00

2-27

Шульжэнка Л.А.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9 “Б”

12.00

1-14

Скойбеда І.П.

“Асновы права”

10 “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

АБ’ЯДНАННІ ПА ІНТАРЭСАХ

“Бліскавіца”

V-XI

10.00 – 13.40

Тэрыторыя гімназіі

Залатарэнка К.А.

“Натхненне”

V,VI

12.00-12.45

13.00-13.45

Тэрыторыя гімназіі

Селіванаў А.Ю.

“Амялушкі”

VI-X

12.00-12.45

13.00-13.45

Тэрыторыя гімназіі

Яўсеенка В.В.

СПАРТЫЎНАЯ ЗАЛА ЗАПРАШАЕ

Спартыўныя гульні

 

15.30.-20.00

Спартыўная зала

Маліноўскі А.М.

Спартыўныя гульні

 

12.00-15.30

Спартыўная зала

Лозбенеў М.К.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов