Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by



Карысныя спасылкі


Наш гонар
http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

PreviousNext

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 16 лістапада 2019 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Прывучай сябе да добрых учынкаў: гадзіна этыкі да Сусветнага дня дабрыні.

II-III


12.00


бібліятэка

Пашчасцева С.І.

КТС “Васяніна”

IV


13.00

актавая зала

Шчокіна Я.А., кл. кіраўнікі IVкласаў

“Экалагічныя забавы” конкурсна – забаўляльная праграма

I-IV





10.00

12.00

УА “Гомельскі дзяржаўны абласны эколага- біялагічныцэнтр дзяцей і моладзі”

Кл. кіраўнікі

I-IV класаў

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

“Гадзіна здароўя і спорту”

9  “А”

11.00-11.45

спарт. зала

Маліноўскі А.М.

“Гадзіна здароўя і спорту”

9  “Б”

12.00-12.45

спарт. зала

Маліноўскі А.М.

“Жыццё грамадства”

10  “А”

09.00 – 09.45

1-16

Каваленка К.А.

“Практыкум па беларускай мове”

11  “А”

09.00 – 09.45

1-21

Паплаўная Л.В.

“Складаны сказ без складанасцей”

9  “А”, 9 “Б”

10.00 – 10.45

1-17

Яўсеенка В.В.

“Культура мовы”

10  “А”

10.00 – 10.45

1-14

Скойбеда І.П.

“Гадзіна здароўя і спорту”

11 “А”

10.00 – 10.45

спарт. зала

Маліноўскі А.М.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9  “Б”

11.00 – 11.45

1-20

Мельнікава Т.У.

“Гадзіна здароўя і спорту”

10  “А”

11.00 – 11.45

спарт. зала

Лозбенеў М.К.

“Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін”

11  “А”

11.00 – 11.45

1-14

Скойбеда І.П.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9 “А”

12.00 – 12.45

1-20

Мельнікава Т.У.

“Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы”

10  “А”

12.00 – 12.45

2-27

Шульжэнка Л.А.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

“Натхненне”

VI,VII

12.00-12.45

12.55-13.40

3-23

Селіванаў А.Ю.

“Амялушкі”

V-VI

IX-XI

12.00 – 12.45

13.00 – 13.45

1-17

Яўсеенка В.В.

“Школа кітайскай каліграфіі”

II-IV

11.00

12.00

3-1



СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Першынства гімназіі па міні-футболу


VI


12.00


спарт. зала


Маліноўскі А.М.

Спартыўныя гульні



14.00-20.00

спарт. зала

Лозбенеў М.К.



 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов