Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by



Карысныя спасылкі


Наш гонар
http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

PreviousNext

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 23 лістапада 2019 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Прэзентацыя-віктарына “Жыццё і творчасць В.Ю.Драгунскага”

V


12.00


бібліятэка

Пашчасцева С.І.

II этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах “Беларуская мова”, “Беларуская літаратура”

IX-XI


08.30



08.30-14.30


актавая зала


па кабінетах


Гуліцкая  Г.А.,Шчокіна Я.А.



Мураль А.С.

Раманоўская Г.М.

Заняткі Школы будучага першакласніка



9.00 – 12.00

ІІ паверх пач школы

Отчыч З.Д.

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

“Гадзіна здароўя і спорту”

9  “А”

11.00-11.45

спарт. зала

Маліноўскі А.М.

“Гадзіна здароўя і спорту”

9  “Б”

12.00-12.45

спарт. зала

Маліноўскі А.М.

“Жыццё грамадства”

10  “А”

09.00 – 09.45

1-16

Каваленка К.А.

“Практыкум па беларускай мове”

11  “А”

09.00 – 09.45

1-21

Паплаўная Л.В.

“Складаны сказ без складанасцей”

9  “А”, 9 “Б”

10.00 – 10.45

1-17

Яўсеенка В.В.

“Культура мовы”

10  “А”

10.00 – 10.45

1-14

Скойбеда І.П.

“Гадзіна здароўя і спорту”

11 “А”

10.00 – 10.45

спарт. зала

Маліноўскі А.М.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9  “Б”

11.00 – 11.45

1-20

Мельнікава Т.У.

“Гадзіна здароўя і спорту”

10  “А”

11.00 – 11.45

спарт. зала

Лозбенеў М.К.

“Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін”

11  “А”

11.00 – 11.45

1-14

Скойбеда І.П.

“Сакрэты сінтаксісу і пунктуацыі”

9 “А”

12.00 – 12.45

1-20

Мельнікава Т.У.

“Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы”

10  “А”

12.00 – 12.45

2-27

Шульжэнка Л.А.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

“Натхненне”

VI,VII

12.00-12.45

12.55-13.40

3-23

Селіванаў А.Ю.

“Амялушкі”

V-VI

IX-XI

12.00 – 12.45

13.00 – 13.45

1-17

Яўсеенка В.В.

“Школа кітайскай каліграфіі”

II-IV

11.00

12.00

3-1



СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Першынства гімназіі па міні-футболу, прысвечанае Дню вызвалення горада Гомеля ад нямецка-фашысцкіх захопнікаў


VII


12.00


спарт. зала


Маліноўскі А.М

.

Спартыўныя гульні



14.00-20.00

спарт. зала

Лозбенеў М.К.




Намеснік дырэктара

па выхаваўчай рабоце                                                                                                      Г.А.Гуліцкая


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов