Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by



Карысныя спасылкі


Наш гонар
http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

http://bsg36.gorodgomel.by/images/stories/-%20%20%20001.jpg

PreviousNext

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...


Дата

Час

Мерапрыемства


Адказны

26.12

“Крочым да здароўя”

8.00 – 8.30

Збор дзяцей.  Ранішняя зарадка.

Рэуцкая Н.В.

Матросава А.В.

8.30 – 9.00

Тэхніка бяспекі ў лагеры. Лекторый  “Правілы дарожнага руху. Правілы пажарнай бяспекі”. Гутарка з медыцынскім работнікам  “Здаровае харчаванне”

Гуліцкая Г.А.

9.00 – 9.30

Снеданне

Рэуцкая Н.В.

9.30 – 10.15

Прагулка на свежым паветры “Сонца і паветра – нашы лепшыя сябры”

Матросава А.В.

10.15 – 10.30

Гутарка з інспектарам ДАІ па выкананні правіл дарожнага руху, неабходнасці выкарыстання флікераў

Інспектар ДАІ

Драгонава В.М.

10.30 – 11.30

Наведванне “ Гомельскага гарадскога цэнтра дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі.” Віктарына “Юны турыст”

Рэуцкая Н.В.

Матросава А.В.

11.30 – 12.00

Адкрыццё лагернай змены “Азбука здароўя”

педагог- арганізатар Кавалёва А.І.

12.00 – 13.00

Спартыўныя спаборніцтвы “Хутчэй, вышэй, мацней”

Іванова В.У.

13.00 – 13.30

Абед

Мішко М.М.

13.30 –13.55

Прагулка на свежым паветры

Мішко М.М.

13.55 – 14.00

Падрыхтоўка да сну

Мішко М.М.

14.00 –15.30

Пасляабедзенны дзённы сон

Мішко М.М.

15.30 – 16.00

Полудзень

Мішко М.М.

16.00

Адыход дзяцей дадому

Мішко М.М.

27.12

“Здаровы свет дзяцінсва”

8.00 – 8.30

Збор дзяцей.  Ранішняя зарадка

Клімянок Г.М.

8.30 – 9.00

Заняткі па ЗЛЖ. “Шкодныя звычкі – нам не сястрычкі”

Клімянок Г.М.

9.00 – 9.30

Снеданне

Клімянок Г.М.

9.30 – 10.15

Прагулка на свежым паветры “Крокі да здароўя”

Акулава А.А.

10.15 – 10.30

Практычны занятак  “Бяспечны Новы год!”

Акулава А.А.

10.30 – 12.00

Экалагічная прагулка на свежым паветры “Гуляем з сябрамі” у парку “Фестывальны”

Клімянок Г.М.

Акулава А.А.

12.00 – 13.00

Фізкультурна-аздараўленчыя гульні-спаборніцтвы “Навагоднія старты”

Маліноўскі А.М.

12.30-13.00

Карэкцыйна-развіваючы занятак з дзецьмі, якія знаходзяцца ў сацыяльна- небяспечным становішчы

Дасько Т.В.

13.00 – 13.30

Абед

Кулік Г.П.

13.30 –13.55

Прагулка на свежым паветры

Кулік Г.П.

13.55 – 14.00

Падрыхтоўка да сну

Кулік Г.П.

14.00 –15.30

Пасляабедзенны дзённы сон

Кулік Г.П.

15.30 – 16.00

Полудзень

Кулік Г.П.

16.00

Адыход дзяцей дадому

Кулік Г.П.

30.12

“Мы – за здаровы лад жыцця”

8.00 – 8.30

Збор дзяцей.  Ранішняя зарадка.

Шэўлякова В.І.

8.30 – 9.00

Аздараўленча – пазнавальная гутарка “Бяспека ў гарадской кватэры. Як застацца здаровым”

Шэўлякова В.І.

9.00 – 9.30

Снеданне

Уласенка Т.С.

9.30 – 10.00

Прагулка на свежым паветры “Птушкі Беларусі”

Шэўлякова В.І.

Уласенка Т.С.

10.00 – 12.00

Прагляд тэматычнага мульт-фільма ў кіназале “МиниОн”

Шэўлякова В.І.

Уласенка Т.С.

12.00 – 13.00

Спартыўныя спаборніцтвы “Дзед Мароз супраць Снягуркі”

Лозбенеў М.К.

13.00 – 13.30

Абед

Гарленка Л.М.

13.30 –13.55

Прагулка на свежым паветры

Гарленка Л.М.

13.55 – 14.00

Падрыхтоўка да сну

Гарленка Л.М.

14.00 –15.30

Пасляабедзенны дзённы сон

Гарленка Л.М.

15.30 – 16.00

Полудзень

Гарленка Л.М.

16.00

Адыход дзяцей дадому

Гарленка Л.М.

03.01

Падарожжа “Нехварэйка”

8.00 – 8.30

Збор дзяцей.  Ранішняя зарадка

Цімашэнка Ю.П.

8.30 – 9.00

Занятак “У краіне чысціні”

Цімашэнка Ю.П.

9.00 – 9.30

Снеданне

Цімашэнка Ю.П.

9.30 – 10.15

Прагулка на свежым паветры “Снежныя скульптуры”

Матросава А.В.

10.15 – 10.30

Занятак па правілах бяспекі пры выкарыстанні піратэхнікі “Бенгальскі аганёк”

Матросава А.В.

10.30 – 12.00

Прагляд тэматычнага мульт-фільма ў кіназале “МиниОн”

Цімашэнка Ю.П.

Матросава А.В.

12.00 – 13.00

Спартландыя “У здаровым целе – здаровы дух!”

Лозбенеў М.К.

12.30- 13.00

Трэнінгава –практычны занятак з дзецьмі, якія знаходзяцца ў сацыяльна-небяспечным становішчы “Мае правы і абавязкі”

педагог-сацыяльны

Сіндзееў У.Д.

13.00 – 13.30

Абед

Уласенка Т.С.

13.30 –13.55

Прагулка на свежым паветры

Уласенка Т.С.

13.55 – 14.00

Падрыхтоўка да сну

Уласенка Т.С.

14.00 –15.30

Пасляабедзенны дзённы сон

Уласенка Т.С.

15.30 – 16.00

Полудзень

Уласенка Т.С.

16.00

Адыход дзяцей дадому

Уласенка Т.С.

04.01.

“Дзень здароўя і спорту”

8.00 – 8.30

Збор дзяцей.  Ранішняя зарадка.

Клімянок Г.М.

8.30 – 9.00

Гутарка “Асцярожна – тонкі лёд!”

Клімянок Г.М.

9.00 – 9.30

Снеданне

Клімянок Г.М.

9.30 – 10.15

Экалагічная прагулка на  свежым паветры “Сцяжынкамі зімы”

Уласенка Т.С.

Клімянок Г.М.


10.15 – 10.30

Сустрэча з інспектарам па справах непаўналетніх “Правы і абавязкі дзіцяці”

Інспектар ІСН

Бусаўцова Н.Ю.

10.30 – 11.15

Наведванне філіяла № 2 ДУ “Сетка публічных бібліятэк г.Гомеля”. Каляднае свята “Таямнічая будучыня”

Уласенка Т.С.

11.15 – 12.00

Музычна – забаўляльная праграма “Навагодні карагод”

Педагог-арганізатар

Кавалёва А.І.

12.00 – 13.00

Спартыўныя эстафеты “Зімовыя забавы”

Маліноўскі А.М

13.00 – 13.30

Абед

Цімашэнка Ю.П.

13.30 –13.55

Прагулка на свежым паветры

Цімашэнка Ю.П.

13.55 – 14.00

Падрыхтоўка да сну

Цімашэнка Ю.П.

14.00 –15.30

Пасляабедзенны дзённы сон

Цімашэнка Ю.П.

15.30 – 16.00

Полудзень

Цімашэнка Ю.П.

16.00

Адыход дзяцей дадому

Цімашэнка Ю.П.

08.01

“Дзень здаровых спраў”

8.00 – 8.30

Збор дзяцей.  Ранішняя зарадка.

Мішко М.М.

8.30 – 9.00

Заняткі па ЗЛЖ. Віктарына “Маё здароўе ў маіх руках”

Мішко М.М.

9.00 – 9.30

Снеданне

Мішко М.М.

9.30 – 10.00

Экалагічная прагулка на  свежым паветры “Зімовыя прыкметы”

Мішко М.М.

Уласенка Т.С.

10.00 – 11.30

Наведванне “Цэнтра творчасці дзяцей і моладзі.” Мерапрыемства “Сябры прыроды”

Уласенка Т.С.

Мішко М.М.


11.30 – 12.15

Наведванне аб’яднанняў па інтарэсах. Музычны занятак “Разам нам цікава”.

Новікава Л.Я.

12.15 – 13.00

Спартыўныя эстафеты

Іванова В.У.

13.00 – 13.30

Абед

Рэуцкая Н.В.

13.30 –13.55

Прагулка на свежым паветры

Рэуцкая Н.В.

13.55 – 14.00

Падрыхтоўка да сну

Рэуцкая Н.В.

14.00 –15.30

Пасляабедзенны дзённы сон

Рэуцкая Н.В.

15.30 – 16.00

Полудзень

Рэуцкая Н.В.

16.00

Адыход дзяцей дадому

Рэуцкая Н.В.

09.01.

“Дзень бяспекі”

ь сяброўства”

8.00 – 8.30

Збор дзяцей.  Ранішняя зарадка.

Рэуцкая Н.В.

8.30 – 9.00

Развіваючы занятак “Дапаможам пярнатаму сябру.”

Рэуцкая Н.В.

9.00 – 9.30

Снеданне

Рэуцкая Н.В.

9.30 – 10.30

Тэматычная прагулка “Падарожжа па зімовай краіне”

Рэуцкая Н.В.

Уласенка Т.С.


10.30 – 10.45

Размова з супрацоўнікам МНС аб пажарнай бяспецы і бяспечным выкарыстанні піратэхнікі

Супрацоўнік МНС, начальнік караула Скрыпель А.С.


10.45 – 12.00

Наведванне ДК “Фестывальны” . Гульнявая праграма “Казачны патруль збірае сяброў”

Рэуцкая Н.В.

Уласенка Т.С.

12.00 – 13.00

Спартыўныя гульні “Забавы Дзеда Мароза”

Лозбенеў М.К.

13.00 – 13.30

Абед

Мішко М.М.

13.30 –13.55

Прагулка на свежым паветры

Мішко М.М.

13.55 – 14.00

Падрыхтоўка да сну

Мішко М.М.

14.00 –15.30

Пасляабедзенны дзённы сон

Мішко М.М.

15.30 – 16.00

Полудзень

Мішко М.М.

16.00

Адыход дзяцей дадому

Мішко М.М.

10.01.

“Дзень здаровых спраў”

8.00 – 8.30

Збор дзяцей.  Ранішняя зарадка.

Акулава А.А.

8.30 – 9.00

Развіваючы занятак “Асновы здароўя”

Акулава А.А.

9.00 – 9.30

Снеданне

Акулава А.А.

9.30 – 10.00

Прагулка на  свежым паветры “Мастачка – Зіма”

Акулава А.А.

10.00 – 11.30

Наведванне “Музея МНС”

Акулава А.А.

Глушакова К.А.

11.30 – 12.15

Наведванне аб’яднанняў па інтарэсах. Музычны занятак “Мы весела спяваем”

Гатальская Г.В.

12.15 – 13.00

Зімовыя эстафеты “Снежны гарадок”

Маліноўскі А.М

13.00 – 13.30

Абед

Уласенка Т.С.

13.30 –13.55

Прагулка на свежым паветры

Уласенка Т.С.

13.55 – 14.00

Падрыхтоўка да сну

Уласенка Т.С.

14.00 –15.30

Пасляабедзенны дзённы сон

Уласенка Т.С.

15.30 – 16.00

Полудзень

Уласенка Т.С.

16.00

Адыход дзяцей дадому

Уласенка Т.С.

11.01.

“Дзень сяброўства”

8.00 – 8.30

Збор дзяцей.  Ранішняя зарадка.

Кулік Г.П.

8.30 – 9.00

Конкурс малюнкаў “Зімушка-зіма”

Кулік Г.П.

9.00 – 9.30

Снеданне

Кулік Г.П.

9.30 – 10.30

Камбінаваная прагулка “Загадкі зімы”

Глушакова К.А.

10.30 – 10.45

Чытанне апавяданняў пра зіму

Глушакова К.А.

10.45 – 12.00

Наведванне УА “Гомельскі дзяржаўны эколага-біялагічны цэнтр дзяцей і моладзі”. Мерапрыемства “Навагоднія забавы”

Глушакова К.А.

Кулік Г.П.

12.00 – 13.00

Закрыццё лагернай змены “Жылі ў лагеры мы так здорава”

Педагог-арганізатар

Кавалёва А.І.

13.00 – 13.30

Абед

Уласенка Т.С.

13.30 –13.55

Прагулка на свежым паветры

Уласенка Т.С.

13.55 – 14.00

Падрыхтоўка да сну

Уласенка Т.С.

14.00 –15.30

Пасляабедзенны дзённы сон

Уласенка Т.С.

15.30 – 16.00

Полудзень

Уласенка Т.С.

16.00

Адыход дзяцей дадому

Уласенка Т.С.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов