Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext





Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

План правядзення фестывалю педмайстэрства настаўнікаў прыродазнаўча- матэматычнага цыкла
12.03.2018  –  22.03.2018

Дата

 

Назва мерапрыемства

Клас

Час  правяд.

Месца правяд.

Адказны

12.03

Адкрыццё фестывалю

Агітбрыгада

“Навука вакол нас!”

5 “В”

12.15

5 урок

Старэйшы блок

Ільюшчанка Галіна Мікалаеўна

13.03

Адкрыты ўрок матэматыкі

“Абагульненне і сістэматызацыя па тэме “Системы уравнений с двумя переменными”

9”Б”

 

 

10.15

3 урок

Каб. 1-18

Баканоўская

Галіна

Анатольеўна

 

 

13.03

Адкрыты ўрок інфарматыкі

“Запись основных алгоритмических конструкций”

6 “А”

11.15

4 урок

Каб. 3-14

Церашанкова Юлія

Мікалаеўна

13.03

Адкрыты ўрок

матэматыкі

“Абагульненне і сістэматызацыя па тэме “Обыкновенные дроби”

5 “В”

12.15

5 урок

Каб. 3-13

Ільюшчанка Галіна Мікалаеўна

13.03

Урок фінансавай граматнасці ад Беларусбанка

7 класы

14.05

7 урок

Каб. 2-19

Сулімава

Наталля Міхайлаўна

13.03

Матэматычная гульня

“Свая гульня”

9 класы

 

 

15.00

8 урок

Каб. 1-18

Баканоўская

Галіна

Анатольеўна

 

14.03

Квэст “Падарожжа па навуковым станцыям”

5-7 класы

8.00-15.00

Старэйшы блок

Настаўнікі прыродазнаўча-матэматычных навук

14.03

Адкрыты ўрок матэматыкі

“Координатная плоскость”

6 “Б”

11.15

4 урок

Каб. 3-14

Баразна

Святлана Мікалаеўна

 

14.03

Займальная гульня “Заалагічны бумеранг”

8 класы

14.05

7 урок

Каб. 3-22

Зайцава

Алена Вячаславаўна

15.03

Мультымедыйнае прадстаўленне прыродазнаўча-матэматычных навук

5-11 класы

9.00-14.00

Фае гімназіі

Баканоўская

Галіна

Анатольеўна

 

15.03

Адкрыты ўрок

фізікі

“Давление жидкости обусловленное его весом”

7 “Б”

11.15

4 урок

Каб. 2-26

Бондар

Юлія Уладзіміраўна

15.03

Матэматычная віктарына для малодшых школьнікаў

3-4 класы, 10 “А”

11.30

Малодшы блок

Сулімава

Наталля Міхайлаўна

 

15.03

Інтэлектуальная гульня “Проста герой”

8 класы

14.05

7 урок

Каб. 3-20

Ягорава

Таццяна

Мікалаеўна

16.03

Адкрыты ўрок матэматыкі

“Линейные неравенства с одной переменной”

7 “Б”

11.15

4 урок

Каб. 2-24

Сулімава

Наталля Міхайлаўна

16.03

Займальная гульня “Інфарматыка вакол нас”

6 класы

11.15

4 урок

Каб. 3-14

Церашанкова Юлія

Мікалаеўна

16.03

Экалагічная  віктарына для малодшых школьнікаў

1-2 класы

9.00-12.00

Малодшы блок

Зайцава

Алена Вячаславаўна

17.03

Інтэрактыўная алімпіяда па інфарматыцы

6-9 класы

8.00-

15.00

Сайт гімназіі

Церашанкова Юлія

Мікалаеўна

20.03

Матэматычная гульня “Матэматычная карусель”

5 класы

14.05

7 урок

Актавая зала

Баразна

Святлана Мікалаеўна

Ільюшчанка Галіна Мікалаеўна

 

22.03

Інтэграваная гульня “Турнір эрудытаў”

 

Закрыццё фестывалю

7 класы

14.05

7 урок

2-24

Сулімава

Наталля Міхайлаўна

Бондар

Юлія Уладзіміраўна

 

 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов