Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext




Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

План

правядзення Фестывалю педмайстэрства

настаўнікаў і выхавальнікаў  пачатковых класаў

з 22.11.2014 па 06.12.2014

Дата

Час

Мерапрыемства

Настаўнік

Клас

Месца правядзення

22.11

11.00

Адкрыццё Фестывалю педмайстэрства

Інтэлектуальная гульня Брэйн-рынг “ Свет  вакол нас”

Алясюк Л.В.

Котчанка А.Б.

Лізагуб Н.В.

Магонава Т.В.

Сыпава С.К.

3 - 4 класы

Актавая

зала

22.11

 

Афармленне інфармацыйнай прасторы  “Восень сустракаецца з зімой”

Настаўнікі пач. класаў

1 - 4 класы

1 – 3 паверхі малодшага блока

22.11-26.11

 

Конкурс літаратурных работ “Ніколі не забудзем: унукі аб вайне”

Лізагуб Н.В.

Магонава Т.В.

Сыпава С.К.

3-4 класы

 

24.11

2 урок

9.10

Урок навучання грамаце (чытанне) “Закрепление. Согласные звуки [н], [н’], буквы Н,н”

Нарушэвіч Г.Р.

1 “Б”

каб. 2-8

24.11

 

Конкурс  малюнкаў  “Яркія фарбы восені”

Алясюк Л.В.

Котчанка А.Б.

3 класы

3  паверх малодшага блока

24.11

 

Выстава  творчых работ “Восень крочыць па зямлі”

Магонава Т.В.

 

4 “Б”

 

2 паверх малодшага блока

25.11

3 урок

10.15

Урок матэматыкі “Замацаванне нумарацыі мнагазначных лікаў”

Лізагуб Н.В.

4 “А”

каб. 3-8

26.11

 

Конкурс  малюнкаў  “Што нам восень прынясла?”

Гінер Т.Г.

 

1 “А”

2  паверх малодшага блока

26.11

 

Выстава дзіцячых праектаў

“Сустрэча восені з зімой”

Лізагуб Н.В.

4 “А”

3  паверх малодшага блока

 

26.11

14.35

Гульня – віктарына “Восеньскія загадкі”

Клімянок Г.М.

ГПД

4 класы

каб. 3-2

27.11

2 урок

9.10

Урок матэматыкі “Састаў ліка 5”

Клімкова А.А.

 

1 “В”

каб. 2-7

27.11

10.05

Віктарына “Азбука бяспечных паводзін зімой”

Вараб’ёва В.Ю.

Сухіх Н.У.

2 “В”

2 “Б”

 

каб. 3-7

27.11

5 урок

12.40

Урок па чалавеку і свету “Разнастайнасць вадаёмаў. Рака і возера”

Котчанка А.Б.

3 “Б”

каб. 3-4

27.11

15.00

Свая гульня “У госці да асенніх меяцаў”

Кулік Г.П.

ГПД

2 “А,Б”

каб. 3-6

28.11

 

Конкурс творчых работ “Дары прыроды”

Клімкова А.А.

Нарушэвіч Г.Р.

1 “В”,

1 “Б”

2  паверх малодшага блока

28.11

 

Выстава  малюнкаў “Шчодрая восень”

Сухіх Н.У.

2 “Б”

3  паверх малодшага блока

28.11

2 урок

9.10

Урок па чалавеку і свету “Ефрасіння Полацкая”

Магонава Т.В.

4 “Б”

каб. 2-9

29.11

12.00

Мерапрыемства “Мы першакласнікамі сталі”

Гінер Т.Г.

Клімкова А.А.

Нарушэвіч Г.Р.

1-ыя класы

Актавая

зала

01.12-24.12

 

Акцыя –дапамога “Чараўніцтва на Каляды”

Настаўнікі пач.класаў

1 – 4 класы

3 паверх

малодшага блока

01.12

 

Выстава малюнкаў “Чараўніца – зіма”

Шэўлякова В.І.

2 “А”

3 паверх малодшага блока

01.12

 

Выстава дзіцячых праектаў

“Сустракаем зіму”

Магонава Т.В.

4 “Б”

2  паверх малодшага блока

02.12

2 урок

9.10

Урок рускай мовы “Образование слов с помощью суффиксов”

Алясюк Л.В.

3 “А”

каб.3-1

02.12

3 урок

10.15

Урок матэматыкі “Замацаванне нумарацыі лікаў у межах 100”

Вараб’ёва В.Ю.

2 “В”

каб.3-7

02.12

 

Акцыя стварэння псіхалагічнага настрою “Цудадзейная елка”

Выхавальнікі пачатковых класаў

ГПД

1 – 4 класаў

2 паверх

малодшага блока

 

02.12

 

Выстава творчых работ “Мелодыі зімы”

Лізагуб Н.В.

4 “А”

3 паверх малодшага блока

02.12

14.30

Развіваючы занятак “Вітамінная скарбонка”

Акулава А.А.

ГПД 3класы

каб.3-4

03.12

2 урок

9.10

Урок рускай літаратуры

“С. Лагерлёф. Чудесное путешествие Нильса с дикими гусями»

Сыпава С.К.

4 “В”

каб.3-2

03.12

3 урок

10.15

Урок навучання грамаце (чытанне) “Закрепление изученного о буквах, обозначающих согласные звуки”

Гінер Т.Г.

1 “А”

каб.2-6

03.12

 

Выстава дзіцячых  работ у тэхніцы айрыс - фолдынг

“Цуды сваімі рукамі”

Лізагуб Н.В.

Магонава Т.В.

4- ыя класы

2,3  паверхі малодшага блока

03.12

16.15

Адкрыты занятак (танцавальны гурток) “З танцам – да сяброўства”

Паначоўная Г.С.

2 – 4 класы

каб. 1-1

04.12

 

Выстава малюнкаў “Гэта небяспечная зіма”

Сыпава С.К.

4“В”

3 паверх малодшага блока

04.12

10.05

Конкурс літаратурных замалёвак “Казкі матушкі зімы”

Настаўнікі

пач. класаў

2 - 4 класы

Актавая

зала

04.12

 

Акцыя “Пакарміце птушак зімой”

Выхавальнікі пач. класаў

ГПД

1 – 4 класаў

Школьны двор

05.12

 

Акцыя “Калодзеж добрых спраў”

Алясюк Л.В.

Котчанка А.Б.

3 “А”

3 “Б”

3  паверх малодшага блока

06.12

12.00

Закрыццё Фестывалю педмайстэрства

Гульня-віктарына “Прывітанне, зімушка – зіма!”

Вараб’ёва В.Ю.

Сухіх Н.У.

Шэўлякова В.І.

2-ія

класы

Актавая зала

Намеснік дырэктара

па вучэбна-метадычнай рабоце                       А.А.Казачэнка

 

Кіраўнік  МА                                                              Т.В.Магонава

 

 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов