Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  
Дырэктар: 26-59-84
26-48-65, 26-49-04, 26-52-45

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...


Прызёры

І этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку вучня

Клас

Прадмет

Дыплом

1.

Грышкова Вікторыя Уладзіміраўна

8 “А”

Бел.мова і літ-ра

І

2.

Ашарчук Яніна Уладзіміраўна

9 ”Б”

Бел.мова і літ-ра

ІІ

3.

Лынеўская Ганна Юр’еўна

9 ”Б”

Бел.мова і літ-ра

ІІІ

4.

Федаровіч Яна Андрэеўна

9 ”Б”

Бел.мова і літ-ра

ІІІ

5.

Ашарчук Анастасія Уладзіміраўна

9 ”Б”

Бел.мова і літ-ра

ІІІ

6.

Пархоменка Лізавета Іванаўна

10 “А”

Бел.мова і літ-ра

І

7.

Сядая Вікторыя Ігараўна

10 “А”

Бел.мова і літ-ра

ІІ

8.

Булавінская Алеся Аляксандраўна

10 “А”

Бел.мова і літ-ра

ІІІ

9.

Шаціла Ганна Сяргееўна

8 “Б”

Руск. мова і літ-ра

І

10.

Кудраўцава Ульяна Вячаславаўна

9 “А”

Руск. мова і літ-ра

ІІ

11.

Бондарава Ганна Аляксандраўна

9 “Б”

Руск. мова і літ-ра

ІІІ

12.

Максіменка Дар’я Андрэеўна

10 “А”

Руск. мова і літ-ра

І

13.

Пархоменка Лізавета Іванаўна

10 “А”

Руск. мова і літ-ра

ІІ

14.

Цыглер Вікторыя Валянцінаўна

10 “А”

Руск. мова і літ-ра

ІІІ

15.

Рудык Кацярына Дзмітрыеўна

11 “А”

Руск. мова і літ-ра

І

16.

Клімава Вікторыя Алегаўна

11 “А”

Руск. мова і літ-ра

ІІ

17.

Петухова Святлана Юр’еўна

11 “А”

Руск. мова і літ-ра

ІІ

18.

Ашарчук Яніна Уладзіміраўна

9 “Б”

Англ. мова

І

19.

Драздоў Мікіта Станіслававіч

9 “А”

Англ. мова

ІІ

20.

Булавінская Алеся Аляксандраўна

10 “А”

Англ. мова

ІІ

21.

Елавая Вікторыя Уладзіміраўна

10 “А”

Англ. мова

ІІІ

22.

Агалян Роберт Артуравіч

9 “А”

Англ. мова

ІІІ

23.

Ашарчук Анастасія Уладзіміраўна

9 “Б”

Англ. мова

ІІІ

24.

Быханькоў Аляксей Валер’евіч

10 “А”

Англ. мова

ІІІ

25.

Нікіціна Кацярына Аляксандраўна

11 “А”

Англ. мова

І

26.

Вяроха Аляксандр Русланавіч

9 “Б”

Матэматыка

І

27.

Цыкунова Вікторыя Генадзеўна

11 “А”

Матэматыка

І

28.

Агалян Роберт Артуравіч

9 “А”

Гісторыя

І

29.

Булавінская Алеся Аляксандраўна

10 “А”

Грамадазнаўства

І

30.

Булгакаў Ян Аляксеевіч

11 “А”

Грамадазнаўства

І

31.

Чыркоў Арцём Уладзіміравіч

11 “А”

Грамадазнаўства

ІІ

32.

Рыжова Аксана Яўгеньеўна

11 “А”

Грамадазнаўства

ІІІ

33.

Кулыба Лізавета Ігараўна

9 “А”

Геаграфія

І

34.

Кудраўцава Ульяна Вячаславаўна

9 “А”

Геаграфія

ІІ

35.

Федаровіч Яна Андрэеўна

9 “Б”

Геаграфія

ІІІ

36.

Быханькоў Аляксей Валер’евіч

10 “А”

Геаграфія

І

37.

Каўтуноў Канстануін Валер’евіч

11 “А”

Геаграфія

ІІ

38.

Марозаў Мікіта Андрэевіч

9 “Б”

Біялогія

І

39.

Карабанёва Лізавета Андрэеўна

9 “А”

Біялогія

ІІ

40.

Любічава Алеся Алегаўна

9 “А”

Біялогія

ІІІ

41.

Вайцяховіч Валерыя Іосіфаўна

10 “А”

Біялогія

І

42.

Міроненка Дзіяна Уладзіміраўна

11 “А”

Біялогія

ІІ

43.

Зэкава Лісана Дзянісаўна

10 “А”

Біялогія

ІІІ

44.

Міроненка Дзіяна Уладзіміраўна

11 “А”

Хімія

І

45.

Селіверстаў Мікіта Сяргеевіч

11 “А”

Фізіка

І

46.

Шкабарын Аляксандр Алегавіч

11 “А”

Астраномія

І

47.

Барэцкая Караліна Уладзіславаўна

10 “А”

Фіз.культ  і здар.

І

48.

Федарцова Святлана Дзмітрыеўна

11 “А”

Фіз.культ  і здар.

ІІ

49.

Уласянкова Вераніка Валянцінаўна

6 “А”

Фіз.культ  і здар.

ІІІ

50.

Сіраж Ангеліна Вітальеўна

5 “Г”

Фіз.культ  і здар.

ІІІ

51.

Дварэцкі Ягор Канстанцінавіч

10 “А”

Фіз.культ і здар.

І

52.

Селівёрстаў Мікіта Сяргеевіч

11 “А”

Фіз.культ і здар.

І

53.

Пуканаў Данііл Мікалаевіч

9 “Б”

Фіз.культ і здар.

ІІ

54.

Яхнін Мікіта Валер’евіч

9 “А”

Фіз.культ і здар.

ІІ

55.

Бондар Мацвей Яўгеньевіч

6 “В”

Фіз.культ і здар.

ІІІ

56.

Красікаў Іван Міхайлавіч

6 “Б”

Фіз.культ і здар.

ІІІ

57.

Шокін Аляксандр Станіслававіч

5 “Г”

Фіз.культ і здар.

ІІІ

58.

Мацеушаў Максім Андрэевіч

8 “Б”

Фіз.культ і здар.

ІІІ

59.

Жарын Мікіта Сяргеевіч

7 “А”

Фіз.культ і здар.

ІІІ

ВІНШУЕМ ПЕРАМОЖЦАЎ!!!

ЖАДАЕМ ДАЛЕЙШЫХ ПОСПЕХАЎ!

 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов