Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext





Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН МЕРАПРЫЕМСТВАЎ ПАДЧАС ЗІМОВЫХ КАНІКУЛАЎ 2018/2019 навучальнага года




24 снежня 2018 года, панядзелак

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Наведванне філіяла Веткаўскага музея вучнямі 5 “В”, 7 “А” класа

Філіяла Веткаўскага музея

11.00

Селіванаў А.Ю.,

Баразна С.М.

2.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 20.00

Іванова В.У.

Маліноўскі А.М.

Некрашэвіч А.В.

3.

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.


26 снежня 2018 года, серада

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа аздараўленчага лагера дзённага знаходжання “Сузор’е” (I - IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Бабовіч Н.У.

2.

Адкрыццё лагернай змены “Азбука здароўя”

Актавая зала

10.30-11.15

Героніна В. А.

Бабовіч Н.У.

3.

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды, інтэлектуальных конкурсаў, цэнтралізаванага тэсціравання

Вучэбныя кабінеты

10.00

Настаўнікі па прадметах

4.

Наведванне філіяла

Веткаўскага музея 5 “А”, 5 “Б”, 5 “В”, 6 “Б”, 8 “А” класаў

філіяла Веткаўскага музея

11.00


12.00

Бурміч М.А.,

Баканоўская Г.А., Рудак В.М.,  Захаранка К.П., Мельнікава Т.У.

5.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 20.00

Іванова В.У.

Фільчанка У.С.

6.

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага

з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

7.

Пасяджэнні метадычных аб’яднанняў (далей – МА)

Вучэбныя кабінеты

9.00

Кіраўнікі МА

8.

Псіхолага-педагагічны кансіліум “Адаптацыя вучняў

1 класаў”

2-20

9.00

Адміністарцыя

Дасько Т.В.

27 снежня 2018 года, чацвер

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа аздараўленчага лагера дзённага знаходжання “Сузор’е” (I - IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Бабовіч Н.У.

2.

Наведванне кіназалы “МиниОн”. Прагляд тэматычнага відэафільма “Краіна вітамінія”

Кіназала “МиниОн”

10.30-11.30

Бабовіч Н.У.

3.

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды, інтэлектуальных конкурсаў, цэнтралізаванага тэсціравання

Вучэбныя кабінеты

10.00

Настаўнікі па прадметах

4.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 20.00

Фільчанка У.С.

Некрашэвіч А.В.

5.

Наведванне музея рэдкай кнігі вучнямі 11 “А” класа

Абл.бібліятэка імя Леніна

11.00

Раманоўская Г.М.

6.

Наведванне музея гісторыі г.Гомеля вучнямі 6 “А”, 6 “В” класаў

Музей гісторыі Гомеля

12.00

Шульжэнка Л.А.,

Зайцава А.В.

7.

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

8.

Навагоднія ранішнікі

“У гасцях у казкі” для вучняў 3-х класаў

Актавая зала

11.00

13.00

Героніна В.А.,

кл.кіраўнікі


28 снежня 2018 года, пятніца

п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.           

Работа аздараўленчага лагера дзённага знаходжання “Сузор’е”

(I - IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Бабовіч Н.У.

2.           

Наведванне філіялу № 2 Гомельскай гарадской

бібліятэкі № 3

Філіял № 2 Гомельскай гарадской бібліятэкі

№ 3

10.30-11.15

Бабовіч Н.У.

3.           

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды, інтэлектуальных конкурсаў, цэнтралізаванага тэсціравання

Вучэбныя кабінеты

10.00

Настаўнікі па прадметах

4.           

Навагоднія ранішнікі

“У гасцях у казкі” для вучняў 4-х класаў

Актавая зала

11.00

13.00

Героніна В.А.,

кл.кіраўнікі

5.           

Сустрэча з супрацоўнікамі ДАІ

2-6

11.15

Бабовіч Н.У.

6.           

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

7.           

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 20.00

Фільчанка У.С.

Маліноўскі А.М.

Некрашэвіч А.В.

8.           

Педагагічны савет “Сістэма работы гімназіі з высакоматываванымі вучнямі”

актавая зала

9.00

Адміністрацыя

29 снежня 2018 года, субота

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа аздараўленчага лагера дзённага знаходжання “Сузор’е” (I - IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Бабовіч Н.У.

2.

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды, інтэлектуальных конкурсаў, цэнтралізаванага тэсціравання

Вучэбныя кабінеты

10.00

Настаўнікі па прадметах

3.

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

4.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 20.00

Іванова В.У.

Лозбенеў М.К.

5.

Навагоднія ранішнікі

“У гасцях у казкі” для вучняў 1-х класаў

Актавая зала

11.00

13.00

Героніна В.А.,

кл.кіраўнікі

31 снежня 2018 года, панядзелак

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды, інтэлектуальных конкурсаў, цэнтралізаванага тэсціравання

Вучэбныя кабінеты

10.00

Настаўнікі па прадметах

2.

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

3.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 19.00

Іванова В.У.

Лозбенеў М.К.


2 студзеня  2018 года,  серада

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа аздараўленчага лагера дзённага знаходжання “Сузор’е” (I - IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Бабовіч Н.У.

2.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 20.00

Лозбенеў М.К.

Маліноўскі А.М.


4.

Заняткі ў школе будучага першакласніка

1-2,1-3,1-4

9.00

Дасько Т.В.

5.

Наведванне Гомельскага абласнога цэнтра народнай творчасці

Гомельскі абласны цэнтр народнай творчасці

10.30-11.15

Бабовіч Н.У.

3.

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

3 студзеня  2018 года,  чацвер

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

Работа аздараўленчага лагера дзённага знаходжання “Сузор’е” (I - IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Бабовіч Н.У.

Наведванне кіназалы “МиниОн”. Прагляд тэматычнага відэафільма “Краіна вітамінія”

Кіназала “МиниОн”

10.30-11.30

Бабовіч Н.У.

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды, інтэлектуальных конкурсаў, цэнтралізаванага тэсціравання

Вучэбныя кабінеты

10.00

Настаўнікі па прадметах

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 20.00

Лозбенеў М.К.

Фільчанка У.С.

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

4 студзеня  2018 года, пятніца

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа аздараўленчага лагера дзённага знаходжання “Сузор’е” (I - IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Бабовіч Н.У.

2.

Закрыццё лагернай змены

“Жылі ў лагеры мы так здорава!”

Актавая зала

11.15 – 12.00

Героніна В.А.,

Бабовіч Н.У.

3.

Наведванне філіялу № 2 Гомельскай гарадской

бібліятэкі № 3.

Філіял № 2 Гомельскай гарадской бібліятэкі

№ 3

10.30-11.15

Бабовіч Н.У.

4.

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды, інтэлектуальных конкурсаў, цэнтралізаванага тэсціравання

Вучэбныя кабінеты

10.00

Настаўнікі па прадметах

5.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 20.00

Іванова В.У.

Маліноўскі А.М.


6.

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.


5 студзеня 2018 года, субота

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

2.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 20.00

Іванова В.У.

Лозбенеў М.К.

3.

Пасяджэнне Савета гімназістаў

1-19

10.00-12.00

Яфрэмаў Я.У.


Намеснік дырэктара

па вучэбнай рабоце                                                 А.А.Казачэнка

 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов