Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext





Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН МЕРАПРЫЕМСТВАЎ ПАДЧАС ЗІМОВЫХ КАНІКУЛАЎ 2018/2019 навучальнага года


24 снежня 2018 года, панядзелак

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”

Вучэбныя кабінеты

10.00-13.00

Кіраўнікі МА

2.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Зараначка”

Актавая зала

10.00


Гатальская Г.В.

3.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 -20.00

Іванова В.У.

Лозбенеў М.К.

4.

Дзень  кансультацый «Маё прафесійнае будучае»

Каб. 1-19

12.00

Дасько Т.В.

5.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

Каб. 1-1

11.25-14.00


Новікава Л.Я.

6.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Бліскавіца”

Каб. 1-1

16.00-16.45

16.55-17.40

Залатарэнка К.А.

7.

Наведванне філіяла Веткаўскага музея вучнямі 5 “В”, 7 “А” класа

Філіяла Веткаўскага музея

11.00

Селіванаў А.Ю.,

Баразна С.М.

8.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 -20.00

Іванова В.У.

Маліноўскі А.М.

Некрашэвіч А.В.

9.

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

10.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Маленькія чараўнікі”

Каб. 3-9

10.45-11.30

Прычэсная Т.У.


26 снежня 2018 года, серада

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Шуканава І.С.

Бабовіч. Н.У.

2.

Наведванне філіялу № 2 Гомельскай гарадской бібліятэкі № 3 (I-IV кл.)

Філіял № 2 Гомельскай гарадской бібліятэкі

№ 3

10.30



Бабовіч Н.У.

3.

Пасяджэнні метадычных аб’яднанняў (далей – МА)

Вучэбныя кабінеты

9.00

Кіраўнікі МА

4.

Удзел у гарадским благачынным свяце

ДУ “Гарадскі цэнтр культуры”

10.00

Шуканава І.С.

5.

Нарада пры дырэктары “Аналіз пазаўрочнай занятасці вучняў I – XI класаў за І паўгоддзе 2018/2019 н.г.

Каб. 2-20

12.30

Адміністрацыя,

класныя кіраўнікі

6.

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”

Вучэбныя кабінеты

10.00-13.00

Кіраўнікі МА

7.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах

“Юныя фалькларысты”

Каб. 2-2

10.00-12.35

Шумак Л.П.

8.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-20.00

Іванова В.У.

Лозбенеў М.К.,

Некрашэвіч А.В.

9.

Навагодняя забаўляльная праграма “Навагоднія сустрэчы”

Актавая зала

15.00-18.00

Шуканава І.С.,

Яфрэмаў Я.У., кл.кір. V – VII кл.

10.

Экскурсія (9 “А” кл.)

Філіял Веткаўскага музея

12.00

Скойбеда І.П.

11.

Індывідуальныя заняткі з вучнямі якія знаходзяцца ў СНС

Каб. 1-19

13.00

Дасько Т.В.

12.

Экскурсія (7 “А”)

Палаца-паркавы ансамбль Румянцавых і Паскевічаў

11.00

Баразна С.М.

13.

Экскурсія (8 “А”, 9 “Б”класы)

Музей рэдкай кнігі

10.30

Мельнікава Т.У.,

Ягорава Т.М.

14.

Заняткі аб’яднання па інтарэсахі “Умелыя ручкі”

Каб. 2-6

16.00-16.45

16.55-17.40

Зелянкоўская А.А.

27 снежня 2018 года, чацвер

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа аздараўленчага лагера дзённага знаходжання “Сузор’е” (I - IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Бабовіч Н.У.

2.

Наведванне кіназалы “МиниОн”. Прагляд тэматычнага відэафільма “Краіна вітамінія”

Кіназала “МиниОн”

10.30-11.30

Бабовіч Н.У.

3.

Удзел у акцыі «Новы год у кожную хату» (віншаванне дзяцей, якія знаходзяцца ў бальніцы) (IX-XI кл.)

РНПЦ

10.00

Грыгор’ева Б.К.

4.

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды, інтэлектуальных конкурсаў, цэнтралізаванага тэсціравання

Вучэбныя кабінеты

10.00

Настаўнікі па прадметах

5.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-20.00

Фільчанка У.С.

Некрашэвіч А.В.

6.

Экскурсія (5 “А”, 6 “Б” класы)

Музей гісторыі горада Гомеля

10.00

Бурміч М.А.,

Захаранка К.П

7.

Экскурсія 4 “Г” класа ў рэзідэнцыю Дзеда Мароза

г. Мазыр

08.00

Гінер Т.Г.

8.

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

9.

Навагоднія ранішнікі

“У гасцях у казкі” для вучняў ІІІ - IV класаў

Актавая зала

11.00

13.00

Шуканава І.С.

Героніна В.А.,

класныя кіраўнікі ІІІ - IV класаў

10.

Прагляд навагодняй казкі ( І-ыя класы)

ДУ “Абласны цэнтр культуры”

11.00

Будзько Ю.У.

11.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Грані”

Каб. 1-20

12.00-14.00

Мельнікава Т.У.

12.

Экскурсія (10 “А”, 11 “А” класы)

Музей крыміналістыкі

11.00

Дзялец Л.У.,

Каваленка К.А.

28 снежня 2018 года, пятніца

п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.           

Работа аздараўленчага лагера дзённага знаходжання “Сузор’е”

(I - IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Бабовіч Н.У.

2.           

Наведванне філіялу № 2 Гомельскай гарадской

бібліятэкі № 3

Філіял № 2 Гомельскай гарадской бібліятэкі

№ 3

10.30-11.15

Бабовіч Н.У.

3.           

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды, інтэлектуальных конкурсаў, цэнтралізаванага тэсціравання

Вучэбныя кабінеты

10.00

Настаўнікі па прадметах

4.           

Навагоднія ранішнікі

“У гасцях у казкі” для вучняў ІІ класаў

Актавая зала

12.00

Шуканава І.С.

Героніна В.А.,

класныя кіраўнікі ІІ класаў

5.           

Навагодняя забаўляльная праграма “Няхай здзяйсняюцца мары” для вучняў VIII – XI класаў

Актавая зала

16.00-19.30

Шуканава І.С.,

Яфрэмаў Я.У., класныя кіраўнікі VIII – XI класаў

6.           

Сустрэча з супрацоўнікамі ДАІ

Каб. 2-6

11.30

Бабовіч Н.У.

7.           

Практычны занятак-гульня “Цудоўнае поле сяброўства” для вучняў IV класаў

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

8.           

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-20.00

Фільчанка У.С.

Маліноўскі А.М.

Некрашэвіч А.В.

9.           

Педагагічны савет “Сістэма работы гімназіі з высакоматываванымі вучнямі”

Актавая зала

9.00

Адміністрацыя

Заняткі аб’яднання па інтарэсах Амялушкі”

Каб. 1-17

12.00-14.00

Яўсеенка В.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Бліскавіца”

Каб. 1-1

16.00-16.45

16.55-17.40

Залатарэнка К.А.

Прагляд навагодняй казкі ( ІІ-ыя класы)

ДУ “Абласны цэнтр культуры”

11.00

Гулева Т.С.

29 снежня 2018 года, субота

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа аздараўленчага лагера дзённага знаходжання “Сузор’е” (I - IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Бабовіч Н.У.

2.

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды, інтэлектуальных конкурсаў, цэнтралізаванага тэсціравання

Вучэбныя кабінеты

10.00

Настаўнікі па прадметах

3.

Трэнінгавы  занятак па прафілактыцы дэвіянтных паводзін для вучняў 5 “В”кл

Каб. 1-19

10.00-12.00

Сіндзееў У.Д.,

Грышчанковаа А.В.

4.

Наведванне сем’яў, якія прызначаны знаходзячыміся ў СНС. Акцыя “Чараўніцтва на Каляды”

Сем’і вучняў, якія прызначаны знаходзячыміся ў СНС

На працягу дня

Сіндзееў У.Д.,

Грышчанковаа А.В.

5.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-20.00

Іванова В.У.

Лозбенеў М.К.

6.

Навагоднія ранішнікі

“У гасцях у казкі” для вучняў І-х класаў

Актавая зала

11.00

13.00

Шуканава І.С.

Героніна В.А.,

класныя кіраўнікі І класаў

7.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Бліскавіца”

Каб. 1-1

12.00-13.40

Залатарэнка К.А.

8.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Натхненне”

Каб. 1-10

12.00-13.40

Селіванаў А.Ю.

31 снежня 2018 года, панядзелак

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды, інтэлектуальных конкурсаў, цэнтралізаванага тэсціравання

Вучэбныя кабінеты

10.00

Настаўнікі па прадметах

2.

Наведванне сем’яў якія прызначаны знаходзячыміся ў СНС. Акцыя “Чараўніцтва на Каляды”

Сем’і вучняў, якія прызначаны знаходзячыміся ў СНС

На працягу дня

Грышчанковаа А.В

3.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-19.00

Маліноўскі А.М,

Лозбенеў М.К.

4.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Зараначка”

Актавая зала

10.00


Гатальская Г.В.

5.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

Каб. 1-1

11.25-14.00


Новікава Л.Я.

6.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Бліскавіца”

Каб. 1-1

16.00-16.45

16.55-17.40

Залатарэнка К.А.

7.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Маленькія чараўнікі”

Каб. 3-9

10.45-11.30

Прычэсная Т.У.


2 студзеня 2019 года, серада

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа аздараўленчага лагера дзённага знаходжання “Сузор’е” (I - IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Бабовіч Н.У.

2.

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды, інтэлектуальных конкурсаў, цэнтралізаванага тэсціравання

Вучэбныя кабінеты

10.00

Настаўнікі па прадметах

3.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-20.00

Лозбенеў М.К.

Маліноўскі А.М.


8.

Наведванне Гомельскага абласнога цэнтра народнай творчасці

Гомельскі абласны цэнтр народнай творчасці

10.30-11.15

Бабовіч Н.У.

4.

Індывідуальныя заняткі з вучнямі якія знаходзяцца ў СНС

Каб. 1-19

12.00-15.00

Сіндзееў У.Д.,

Грышчанковаа А.В.

5.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах

“Юныя фалькларысты”

Каб. 2-2

10.00-12.35

Шумак Л.П.

6.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Маленькія чараўнікі”

Каб. 3-9

10.45-11.30

Прычэсная Т.У.

7.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Бліскавіца”

Каб. 1-1

16.00-16.45

16.55-17.40

Залатарэнка К.А.

8.

Заняткі аб’яднання па інтарэсахі “Умелыя ручкі”

Каб. 2-6

16.00-16.45

16.55-17.40

Зелянкоўская А.А.

3 студзеня 2019 года, чацвер

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

Работа аздараўленчага лагера дзённага знаходжання “Сузор’е” (I - IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Бабовіч Н.У.

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды, інтэлектуальных конкурсаў, цэнтралізаванага тэсціравання

Вучэбныя кабінеты

10.00

Настаўнікі па прадметах

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-20.00

Лозбенеў М.К.

Фільчанка У.С.

Адаптыўна-камунікатыўны  заняткі з вучнямі якія знаходзяцца ў СНС

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Грані”

Каб. 1-20

12.00-14.00

Мельнікава Т.У.

4 студзеня 2018 года, пятніца

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа аздараўленчага лагера дзённага знаходжання “Сузор’е” (I - IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Бабовіч Н.У.

2.

Закрыццё лагернай змены

“Жылі ў лагеры мы так здорава!”

Актавая зала

11.15-12.00

Героніна В.А.,

Бабовіч Н.У.

3.

Індывідуальныя заняткі з вучнямі па падрыхтоўцы да алімпіяды, інтэлектуальных конкурсаў, цэнтралізаванага тэсціравання

Вучэбныя кабінеты

10.00

Настаўнікі па прадметах

4.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-20.00

Іванова В.У.

Маліноўскі А.М.


5.

Трэнінгавы занятак з вучнямі якія адчуваюць псіхаэмацыянальнае напружанне для вучняў ІХ – ХІ класаў

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

6.

Экскурсія (5 “Б”, 5 “Г” класы)

Музей гісторыі горада Гомеля

10.00

Баканоўская Г.А.,

Рудак В.М.

7.

Экскурсія (5 “В”клас)

Філіял Веткаўскага музея

11.00

Селіванаў А.Ю.

8.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах Амялушкі”

Каб. 1-17

12.00-14.00

Яўсеенка В.В.

9.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Бліскавіца”

Каб. 1-1

16.00-16.45

16.55-17.40

Залатарэнка К.А.


5 студзеня 2018 года, субота

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Развіваючы занятак з элементамі сказкатэрапіі для вучняў І – ІІ класаў

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

2.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-20.00

Іванова В.У.

Лозбенеў М.К.

3.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Бліскавіца”

Каб. 1-1

12.00-13.40

Залатарэнка К.А.

4.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Натхненне”

Каб. 1-10

12.00-13.40

Селіванаў А.Ю.

5.

Пасяджэнне Савета гімназістаў

Каб. 1-19

10.00-12.00

Яфрэмаў Я.У.

6.

Інтылектуальная гульня для вучняў V – VII класаў “Краіна святаў”

Актавая зала

13.00

Бурміч М.А.,

Захаранка К.П.,

класныя кіраўнікі V – VII класаў

7.

Спартыўнае мерапрыемства “Дзень снегу” для вучняў VIII – XI класаў

Спартыўная зала

12.00

Іванова В.У.,

класныя кіраўнікі VIII – XI класаў


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов