Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext





Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

25 сакавіка 2019 года, панядзелак

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Шуканава І.С.

Бабовіч Н.У.

2.

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”

Вучэбныя кабінеты

10.30

Кіраўнікі МА

3.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Зараначка”

Каб.музыкі

9.30-10.15

10.30-11.15

Гатальская Г.В.

4.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Амялушкі”

Каб. 1-17

11.00 -11.45

12.00-12.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Амялушкі”

5.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юныя фалькларысты”

Каб. 2-2

10.30-13.15

Шумак Л.П.

6.

Удзел у прадметнай алімпіядзе “Праз церні да зорак”

ДУА “Гомельскі гарадскі ліцэй”

9.00

Бондар Ю.У.

7.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

Каб. 1-1

11.25-14.00

 

Новікава Л.Я.

8.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназічнага лагера “Сузор’е”

Спартыўная

зала

12.00 - 13.00

Лозбенеў М.К.

 

9.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 - 20.00

Маліноўскі А.М.

Некрашэвіч А.В.

 

10.

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00 – 15.00

Дасько Т.В.

11.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юныя фалькларысты”

Каб. 2-2

14.05 – 14.50

15.05 – 15.50

16.05 – 16.50

Шумак Л.П.

12.

Секцыя “Веславанне на байдарках і каноэ”

Гімн.зала

16.30-19.30

Станібула А.В.

Нікіткоў Г.В.

Палевікоў К.У.

13.

Секцыя “Каратэ”

Спартыўная

зала

17.30 – 19.00

Байкоў П.В.

26 сакавіка 2019 года, аўторак

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Шуканава І.С.

Бабовіч Н.У.

2.

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”

Вучэбныя кабінеты

10.30

Кіраўнікі МА

3.

Удзел у прадметнай алімпіядзе “Праз церні да зорак”

ДУА “Гомельскі гарадскі ліцэй”

9.00

Зайцава А.В.

4.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Зараначка”

Каб.музыкі

9.30-10.15

10.30-11.15

Гатальская Г.В.

5.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

Каб. 1-1

11.25-14.00

 

Новікава Л.Я.

6.

Наведванне філіялу № 2 Гомельскай гарадской бібліятэкі № 3 (I-IV кл.)

Філіял № 2 Гомельскай гарадской бібліятэкі

№ 3

10.30

 

 

Бабовіч Н.У.

7.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназічнага лагера “Сузор’е”

Спартыўная

зала

12.00 - 13.00

Лозбенев М.К.

 

8.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-20.00

Іванова В.У.

Фільчанка У.С.

9.

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00 – 15.00

Дасько Т.В.

10.

Секцыя “Каратэ”

Спартыўная

зала

17.30 – 19.00

Віхраў П.А.

11.

Секцыя “Веславанне на байдарках і каноэ”

Гімн.зала

16.30-19.30

Станібула А.В.

Нікіткоў Г.В.

Палевікоў К.У.

12.

Наведванне Музея гісторіі

г. Гомеля

Музей гісторіі

г. Гомеля

11.00

Мельнікава Т.У.

13.

Наведванне Палаца Румянцавых-Паскевічаў

Палац Румянавых-Паскевічаў

12.00

Ягорава Т.М.

Скойбеда І.П.

14.

Наведванне Музея ваеннай славы г. Гомеля

Музей ваеннай славы

11.00

Селіванаў А.Ю.

15.

Наведванне Выставачнай залы ГДУ імя Ф.Скарыны

ГДУ імя Ф.Скарыны

11.00

Лявоненка В.Л.

Сулімава Н.М.

27 сакавіка 2019 года, серада

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Шуканава І.С.

Бабовіч Н.У.

2.

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”

Вучэбныя кабінеты

10.30

Кіраўнікі МА

3.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназічнага лагера “Сузор’е”

Спартыўная

зала

12.00 - 13.00

Лозбенеў М.К.

4.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юныя фалькларысты”

Каб. 2-2

10.30-13.15

Шумак Л.П.

5.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 20.00

Некрашевіч А.В.

Лозбенеў М.К.

6.

Секцыя “Веславанне на байдарках і каноэ”

Гімн.зала

16.30-19..30

Станібула А.В.

Нікіткоў Г.В.

Палевікоў К.У.

7.

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00 – 15.00

Дасько Т.В.

8.

Удзел у раённым турніры па бадмінтоне “Кубок Советского – 2019”

ДУА

“Сярэдняя школа № 1 г. Гомеля”

10.00

Настаўнікі фізічнай кульуры

9.

Наведванне кіназалы “МиниОн”

Кіназала “МиниОн”

10.30-11.30

Бабовіч Н.У.

10.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах

“Юныя фалькларысты”

Каб. 2-2

10.00-12.35

Шумак Л.П.

11.

Заняткі аб’яднання па інтарэсахі “Умелыя ручкі”

Каб. 2-6

16.00-16.45

16.55-17.40

Зелянкоўская А.А.

12.

Наведванне Філіала Веткаўскага музея

Ф-л Веткаўскага музея

11.00

Зайцава А.В.

Шульжэнка Л.А.

13.

Наведванне Музея гісторыі г. Гомеля

Музей гісторыі г. Гомеля

11.00

Бурміч М.А.

Захаранка К.П.

Рудак В.М.

14.

Секцыя “Каратэ”

 

Гімн.зала

17.30-19.00

Віхараў П.А.

28 сакавіка 2019 года, чацвер

п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.           

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Шуканава І.С.

Бабовіч Н.У.

2.           

Педагагічны савет

Актавая зала

9.30

Адміністрацыя

3.           

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”

Вучэбныя кабінеты

11.30

Кіраўнікі МА

4.           

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Амялушкі”

Каб. 1-17

11.00 -11.45

12.00-12.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Амялушкі”

5.           

Наведванне філіялу № 2 Гомельскай гарадской бібліятэкі № 3 (I-IV кл.)

Філіял № 2 Гомельскай гарадской бібліятэкі

№ 3

10.30

 

 

Бабовіч Н.У.

6.           

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназічнага лагера “Сузор’е”

Спартыўная

зала

12.00 -13.00

Лозбенеў М.К.

7.           

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00–20.00

Некрашэвіч а.В.

Фільчанка У.С.

8.           

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Грані”

Каб. 1-20

12.00-14.00

Мельнікава Т.У.

9.           

Індывідуальныя і групавыя заняткі педагога-псіхолага з адоранымі вучнямі

“Шлях да поспеху”

Каб. 1-19

12.00-15.00

Дасько Т.В.

Наведванне Карціннай галерэі Г.Вашчанка

 

Карцінная галерэя Г.Вашчанка

13.00

БаканоўскаяГ.А.

Наведванне Палаца Румянцавых-Паскевічаў

Палац Румянавых-Паскевічаў

13.00

Дзялец Л.У.

 

Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі

Каб. 1-10

13.00

Дасько Т.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Амялушкі”

Каб. музыкі

13.00 -13.45

13.55 –14.40

Яўсеенка В.В.

Секцыя “Каратэ”

Гімн.зала

17.30-19.00

Віхраў П.А.

29 сакавіка 2019 года, пятніца

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Шуканава І.С.

Бабовіч Н.У.

2.

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”

Вучэбныя кабінеты

10.30

Кіраўнікі МА

3.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназічнага лагера “Сузор’е”

Спартыўная

зала

12.00 -13.00

Лозбенеў М.К.

4.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 20.00

 

Некрашэвіч А.В.

Лозбенеў М.К.

Фільчанка У.С.

 

5.

Наведванне РНПЦ валанцёрскім атрадам “Вясёлка дабрыні”

РНПЦ

9.00

Грыгор’ева Б.К.

Яўсеенка В.В.

6.

Наведванне Музея гісторіі г.Гомеля

Музей гісторыі г.Гомеля

11.00

Баразна С.М.

 

7.

Секцыя “Веславанне на байдарках і каноэ”

Гімн.зала

16.30-19.30

Станібула А.В.

Нікіткоў Г.В.

Палевікоў К.У.

8.

Секцыя “Каратэ”

Гімн.зала

17.30-19.00

Байкоў П.А.

9.

Наведванне Музея гісторыі г. Гомеля

Музей гісторыі г. Гомеля

11.00

Каваленка К.А.

10.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах Амялушкі”

Каб. 1-17

12.00-14.00

Яўсеенка В.В.

11.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Бліскавіца”

Каб. 1-1

16.00-16.45

16.55-17.40

Залатарэнка К.А.

30 сакавіка 2019 года, субота

№ п/п

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

1.

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-7

8.00-16.00

Шуканава І.С.

Бабовіч Н.У.

2.

Заняткі ў школе будучага першакласніка

1-1, 1-2,

1-4, 1-11

9.00

Настаўнікі пачатковых класаў

3.

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”

Вучэбныя кабінеты

10.30

Кіраўнікі МА

4.

Наведванне кіназалы “МиниОн”

Кіназала “МиниОн”

10.30-11.30

Бабовіч Н.У.

5.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Бліскавіца”

Каб. 1-1

12.00-13.40

Залатарэнка К.А.

6.

Віктарына “Дзе логіка?” для вучняў IX -XI класаў

Актавая зала

13.00

Яфрэмаў Я.У.

7.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Натхненне”

Каб. 1-10

12.00-13.40

Селіванаў А.Ю.

8.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 - 20.00

Маліноўскі А.М.

Лозбенеў М.К.

 

9.

Секцыя “Каратэ”

Гімн.зала

12.30-14.00

Віхараў П.А.

 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов