Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext




Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

Віншуем пераможцаў ІІ этапу Адкрытай круглагадовай гімназічнай алімпіяды “Інтэлектуальны калейдаскоп”

Прозвішча, імя, імя па бацьку вучня

Клас

Дыплом

Прадмет

Башуева Паліна Аляксееўна

3 “А”

ІІІ

Руск.мова і літ.

Лісковіч Ілана Міхайлаўна

3 “А”

ІІІ

Матэматыка

Макаранка Данііл Аляксеевіч

3 “А”

ІІ

Матэматыка

Маўланава Таіса Русланаўна

3 “А”

ІІ

Руск.мова і літ.

Макаранка Данііл Аляксеевіч

3 “А”

ІІ

Руск.мова і літ.

Ромаш Антон Андрэевіч

3 “А”

ІІІ

Руск.мова і літ.

Кузьмянцова Дар’я Васільеўна

3 “Б”

І

Бел.мова і літ.

Маеўскі Мацвей Сяргеевіч

3 “Б”

ІІІ

Матэматыка

Марчанка Раман Дзмітрыевіч

3 “Б”

ІІ

Бел.мова і літ.

І

Руск.мова і літ.

Сычова Аліна Максімаўна

3 “Б”

ІІ

Руск.мова і літ.

Тачыла Анастасія Сяргееўна

3 “Б”

ІІІ

Бел.мова і літ.

3 “Б”

ІІ

Руск.мова і літ.

Бабок Раман Яўгеньевіч

3 “В”

ІІ

Матэматыка

Ефімовіч Арцём Аляксандравіч

3 “В”

ІІІ

Матэматыка

Лойка Дзяніс Андрэевіч

3 “В”

І

Матэматыка

Хмялеўская Марыя Дзмітрыеўна

3 “Г”

ІІІ

Руск.мова і літ.

Чыкезава Паліна Дзмітрыеўна

3 “Г”

ІІІ

Руск.мова і літ.

Дубейка Ганна Аляксееўна

4 “А”

ІІ

Бел.мова і літ.

Казлова Дамініка Аляксееўна

4 “А”

І

Бел.мова і літ.

ІІІ

Англ.мова

Максіменка Анастасія Вадзімаўна

4 “А”

ІІ

Бел.мова і літ.

Пагарцава  Ксенія Пятроўна

4 “А”

ІІ

Англ.мова

ІІІ

Бел.мова і літ.

Багдановіч Аляксей Алегавіч

4 “В”

І

Матэматыка

ІІ

Руск.мова і літ.

Белякова Руслана Іванаўна

4 “В”

ІІ

Англ.мова

Ермаш Аляксей Георгіевіч

4 “В”

ІІ

Англ.мова

Марозава Карына Андрэеўна

4 “В”

ІІ

Англ.мова

ІІ

Матэматыка

ІІ

Руск.мова і літ.

ІІІ

Бел.мова і літ.

Хрушчоў Даніла Вітальевіч

4 “В”

ІІІ

Англ.мова

Брэль Уладзіслаў Юр’евіч

4 “Г”

І

Руск.мова і літ.

Васількоў Уладзіслаў Арцёмавіч

4 “Г”

І

Англ.мова

І

Руск.мова і літ.

ІІІ

Бел.мова і літ.

Панчэня Артур Валер’евіч

4 “Г”

ІІ

Бел.мова і літ.

ІІІ

Руск.мова і літ.

ІІІ

Матэматыка

Рычкоў Мікалай Андрэевіч

4 “Г”

І

Англ.мова

ІІ

Руск.мова і літ.

Аксёнаў Яўгеній Аляксандравіч

5 “А”

І

Матэматыка

ІІ

Руск.мова і літ.

Афанасенка Дзмітрый Аляксандравіч

5 “А”

ІІ

Англ.мова

ІІ

Гісторыя

Говенька Сафія Аляксандраўна

5 “А”

І

Англ.мова

Каціна Арына Максімаўна

5 “А”

ІІ

Англ.мова

Коўган Максім Мікалаевіч

5 “А”

ІІІ

Англ.мова

Мельнікаў Арсеній Аркадзьевіч

5 “А”

ІІ

Англ.мова

ІІІ

Руск.мова і літ.

Тапунова Паліна Андрэеўна

5 “А”

ІІ

Англ.мова

ІІІ

Руск.мова і літ.

Торба Мікіта Сяргеевіч

5 “А”

ІІІ

Англ.мова

Шваб Аляксандра Уладзіміраўна

5 “А”

ІІІ

Англ.мова

ІІІ

Руск.мова і літ.

Махмудава Арыана Націгаўна

5 “Б”

ІІ

Руск.мова і літ.

Шэша Анастасія Аляксандраўна

5 “В”

ІІ

Матэматыка

Асіпенка Захар Міхайлавіч

5 “Г”

ІІІ

Матэматыка

Бурмістрава Дар'я Уладзіміраўна

5 “Г”

ІІ

Гісторыя

Каржоў Ягор Віктаравіч

5 “Г”

ІІІ

Матэматыка

Шыцікаў Уладзімір Аляксандравіч

5 “Г”

ІІІ

Англ.мова

Дрык Анастасія Вячаславаўна

6 “А”

І

Гісторыя

ІІІ

Англ.мова

ІІІ

Геаграфія

ІІІ

Матэматыка

ІІІ

Бел.мова і літ.

Кірыенка Дар’я Вадзімаўна

6 “А”

ІІІ

Бел.мова і літ.

Літвінчук Цімур Русланавіч

6 “А”

ІІІ

Біялогія

Рамашка Дзяніс Аляксандравіч

6 “А”

ІІ

Геаграфія

Турчын Ігнат Ігаравіч

6 “А”

ІІІ

Матэматыка

Уласянкова Вераніка Валянцінаўна

6 “А”

ІІІ

Матэматыка

Цырулік Уладзіслаў Іванавіч

6 “А”

ІІІ

Матэматыка

Шакірава Кацярына Аляксандраўна

6 “А”

ІІ

Біялогія

Шатынская Дар’я Дзмітрыеўна

6 “А”

ІІІ

Матэматыка

Старавойтаў Яўгеній Аляксандравіч

6 “Б”

ІІІ

Гісторыя

Каваленка Ганна Максімаўна

6 “В”

І

Англ.мова

І

Руск.мова і літ.

ІІ

Бел.мова і літ.

ІІІ

Геаграфія

Каток Яраслаў Сяргеевіч

6 “В”

ІІІ

Англ.мова

ІІІ

Геаграфія

Крывашапкіна Паліна Дзянісаўна

6 “В”

І

Біялогія

ІІ

Бел.мова і літ.

ІІ

Руск.мова і літ.

ІІ

Англ.мова

Прывалава Паліна Уладзіміраўна

6 “В”

ІІ

Англ.мова

ІІ

Руск.мова і літ.

Рабікава Ангеліна Сяргееўна

6 “В”

ІІІ

Бел.мова і літ.

Склімянок Анастасія Сяргееўна

6 “В”

ІІІ

Руск.мова і літ.

Трошка Алеся Уладзіміраўна

6 “В”

ІІ

Геаграфія

Ярмоліч Крысціна Сяргееўна

6 “В”

І

Геаграфія

І

Бел.мова і літ.

Акулава Анастасія Алегаўна

7 “А”

ІІ

Біялогія

ІІ

Хімія

Лынеўскі Арцём Юр’евіч

7 “А”

ІІІ

Геаграфія

Парфянцоў Яўгеній Дзмітрыевіч

7 “А”

ІІ

Руск.мова і літ.

ІІІ

Англ.мова

Прасоленка Дарына Дзмітрыеўна

7 “А”

І

Матэматыка

ІІ

Геаграфія

ІІ

Англ.мова

ІІ

Біялогія

ІІ

Фізіка

Хоміч Раман Дзмітрыевіч

7 “А”

І

Геаграфія

І

Руск.мова і літ.

І

Англ.мова

Шчэрбіна Ксенія Леанідаўна

7 “А”

ІІІ

Біялогія

Асадчы Клім Аляксандравіч

7 “Б”

І

Фізіка

Герасіменка Валерыя Вадзімаўна

7 “Б”

І

Біялогія

ІІ

Англ.мова

ІІІ

Руск.мова і літ.

Бабічава Вераніка Вітальеўна

8 “А”

ІІ

Біялогія

Буракова Яніна Дзмітрыеўна

8 “А”

ІІ

Англ.мова

ІІІ

Біялогія

Грышкова Вікторыя Уладзіміраўна

8 “А”

І

Біялогія

І

Бел.мова і літ.

Кулакоўская Марыя Ігараўна

8 “А”

ІІІ

Руск.мова і літ.

Кухарэнка Уладзіслаў Вітальевіч

8 “А”

ІІІ

Геаграфія

ІІІ

Хімія

ІІІ

Бел.мова і літ.

Маёрава Елізавета Алегаўна

8 “А”

ІІІ

Англ.мова

Марчанка Іван Сяргеевіч

8 “А”

ІІІ

Бел.мова і літ.

ІІІ

Геаграфія

Масійчук Крысціна Аркадзьеўна

8 “А”

І

Хімія

І

Геаграфія

ІІІ

Руск.мова і літ.

Савасцьянаў Мікіта Дзмітрыевіч

8 “А”

ІІІ

Бел.мова і літ.

Сінельнікава Ангеліна Міхайлаўна

8 “А”

ІІІ

Руск.мова і літ.

Рандаўцова Рэната Мікалаеўна

8 “Б”

І

Англ.мова

ІІ

Руск.мова і літ.

ІІІ

Гісторыя

Шаціла Ганна Сяргееўна

8 “Б”

І

Англ.мова

І

Руск.мова і літ.

ІІ

Бел.мова і літ.

ІІ

Гісторыя

Яфрэмава Дар’я Максімаўна

8 “Б”

ІІ

Геаграфія

Агалян Роберт Артуравіч

9 “А”

І

Гісторыя

ІІ

Англ.мова

Доўжык Сцяпан Алегавіч

9 “А”

ІІІ

Англ.мова

Драздоў Мікіта Станіслававіч

9 “А”

І

Англ.мова

Ашарчук Яніна Уладзіміраўна

9 “Б”

І

Англ.мова

ІІ

Грамадазн.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов