Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

З 14.03.2019 па 23.03.2019 адбыўся І этап абласной аліпіяды па вучэбных прадметах для вучняў IV-IX класаў. ВІНШУЕМ ПЕРАМОЖЦАЎ!!! Жадаем далейшых поспехаў і перамог!

Прозвішча імя вучня

Клас

Бел. м.

Рус. м

Англ. м.

Матэм.

Гістор.

Грам.

Геагр.

Біялог.

Фізіка

Інфар.

Хімія

Пр.нав

Гуржы Іван Андрэевіч

4 А



ІІ

ІІ









Дубейка Ганна Аляксееўна

4 А

І












Казлова Дамініка Аляксееўна

4 А

І

ІІІ

ІІІ

ІІІ









Ляхава Алеся Канстанцінаўна

4 А


ІІІ











Макарэвіч Кацярына  Юр’еўна

4 А

ІІ

ІІ











Максіменка Анастасія Вадзімаўна

4 А

ІІ

ІІІ


ІІІ









Пагарцава  Ксенія Пятроўна

4 А

ІІ












Юргель Юлія Андрэеўна

4 А


ІІ


ІІ









Маршын Павел Валер’евіч

4 Б




ІІІ









Багдановіч Аляксей Алегавіч

4 В

ІІІ

ІІІ


ІІ









Белая Ксенія Андрэеўна

4 В


ІІІ


І









Белякова Руслана Іванаўна

4 В


ІІ











Гулак Дар’я Сяргееўна

4 В

ІІІ












Ермаш Аляксей Георгіевіч

4 В

ІІІ



ІІ









Марозава Карына Андрэеўна

4 В




ІІІ









Пухоўская Дарына Рустамаўна

4 В


ІІ


ІІ









Асінская Валерыя Максімаўна

4 Г

ІІІ

І











Астаповіч Вікторыя Віктараўна

4 Г



ІІ

ІІ









Брэль Уладзіслаў Юр’евіч

4 Г

ІІІ

ІІ











Васількоў Уладзіслаў Арцёмавіч

4 Г


ІІІ

ІІ










Зубец Ніка Валер’еўна

4 Г


ІІІ











Мадаян Ангеліна Сяргееўна

4 Г



ІІІ










Панчэня Артур Валер’евіч

4 Г


І


ІІ









Рычкоў Мікалай Андрэевіч

4 Г

ІІІ

ІІІ











Аксёнаў Яўгеній Аляксандравіч

5 А


ІІІ











Аўдзеева Дар’я Аляксееўна

5 А


ІІІ











Афанасенка Дзмітрый Аляксандравіч

5 А



ІІ










Брэль Ксенія Міхайлаўна

5 А


ІІІ











Говенька Сафія Аляксандраўна

5 А


І

ІІІ










Грышанкова Крысціна Сяргееўна

5 А




ІІ









Каняўская Ксенія Андрэеўна

5 А


ІІІ











Каціна Арына Максімаўна

5 А

ІІ

І

ІІІ










Копач Анастасія Сяргееўна

5 А


ІІ











Коўган Максім Мікалаевіч

5 А


ІІ

І










Мельнікаў Арсеній Аркадзьевіч

5 А



І










Рыжыкава Кіра Аляксандраўна

5 А


ІІ

ІІ










Спірыдонаў Захар Андрэевіч

5 А


ІІІ











Сусолкін Арсеній Аляксандравіч

5 А












І

Тапунова Паліна Андрэеўна

5 А



ІІІ










Тодараў Вадзім Дзмітрыевіч

5 А




І









Торба Мікіта Сяргеевіч

5 А












ІІ

Шваб Аляксандра Уладзіміраўна

5 А


ІІІ











Махмудава Арыана Націгаўна

5 Б



ІІІ










Свірыдзенка Дар’я Андрэеўна

5 Б





ІІІ








Трохава Валерыя Вадзімаўна

5 Б





ІІ








Шаўчэнка Арцём Міхайлавіч

5 Б




ІІІ









Асіпенка Захар Міхайлавіч

5 Г





ІІ








Багумілава Софія Іванаўна

5 Г


ІІІ











Давід Ігар Уладзіміравіч

5 Г





ІІІ








Каржоў Ягор Віктаравіч

5 Г



ІІ


ІІІ








Купрыянава Кацярына Міхайлаўна

5 Г












ІІ

Раманенка Канстанцін Іванавіч

5 Г




ІІІ









Рудзенчанка Вікторыя Віктараўна

5 Г





ІІІ








Сіраж Ангеліна Вітальеўна

5 Г

І




І








Чударанс Васіліса Паўлаўна

5 Г





ІІ








Васілеўская Вераніка Дзмітрыеўна

6 А

ІІІ












Дрык Анастасія Вячаславаўна

6 А

І

ІІІ



І


ІІ






Кірыенка Дар’я Вадзімаўна

6 А

ІІІ












Лагойкін Уладзіслаў Алегавіч

6 А

ІІ




ІІ








Пісьменны Данііл Сяргеевіч

6 А




ІІ









Сувалаў Уладзімір Юр’евіч

6 Б



ІІІ










Каваленка Ганна Максімаўна

6 В

ІІІ

ІІ

ІІ










Каток Яраслаў Сяргеевіч

6 В



ІІІ


ІІ








Крывашапкіна Паліна Дзянісаўна

6 В

ІІІ

І

І










Няменка Ангеліна Андрэеўна

6 В

І












Прывалава Паліна Уладзіміраўна

6 В


ІІ

ІІІ










Рабікава Ангеліна Сяргееўна

6 В

ІІ












Рудзенка Міхаіл Юр’евіч

6 В







ІІІ






Трошка Алеся Уладзіміраўна

6 В


ІІІ











Ярмоліч Крысціна Сяргееўна

6 В

ІІ

ІІІ



ІІІ








Гарбатоўская Ганна Сяргееўна

7 А


І











Жарын Мікіта Сяргеевіч

7 А





І








Іванова Маргарыта Алегаўна

7 А




ІІ









Прасоленка Дарына Дзмітрыеўна

7 А


ІІІ

ІІІ

ІІ





І




Хоміч Раман Дзмітрыевіч

7 А



ІІ










Бессарабава Вераніка Юр’еўна

7 Б

І












Вансовіч Дар’я Юр’еўна

7 Б

ІІІ












Герасіменка Валерыя Вадзімаўна

7 Б


ІІ











Мельнікава Віялета Віктараўна

7 Б



ІІ










Шаблюк Таіса Іванаўна

7 Б

ІІ












Бабічава Вераніка Вітальеўна

8 А








ІІІ





Грышкова Вікторыя Уладзіміраўна

8 А

І












Карлоўскі Дзмітрый Юр’евіч

8 А








ІІІ





Кухарэнка Уладзіслаў Вітальевіч

8 А


ІІІ











Манько Іван Кірылавіч

8 А









ІІ




Масійчук Крысціна Аркадзьеўна

8 А


ІІ









ІІ


Пархоменка Паліна Міхайлаўна

8 Б


ІІІ











Рандаўцова Рэната Мікалаеўна

8 Б


ІІІ

ІІІ


ІІІ








Русакова Марыя Алегаўна

8 Б


ІІ











Шаціла Ганна Сяргееўна

8 Б


І

І




І

ІІ



ІІІ


Агалян Роберт Артуравіч

9 А





ІІ








Доўжык Сцяпан Алегавіч

9 А



ІІІ










Драздоў Мікіта Станіслававіч

9 А



ІІ










Кудраўцава Ульяна Вячаславаўна

9 А






ІІІ







Кулыба Лізавета Ігараўна

9 А






ІІІ







Шутаў Аляксей Алегавіч

9 А






ІІ







Ашарчук Яніна Уладзіміраўна

9 Б



І



І







Крэкацень Ілья Уладзіслававіч

9 Б










І



Купрыянава Анастасія Міхайлаўна

9 Б



ІІІ










Трусаў Павел Аляксандравіч

9 Б










І



Федаровіч Яна Андрэеўна

9 Б






ІІІ





















 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов