Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext





Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

Вучні-пераможцы

другога этапу абласной алімпіяды

па вучэбных прадметах вучняў IV - IX класаў


№ п/п

Прозвішча, імя,

імя па бацьку вучня

Клас

Вучэбны прадмет

Дыплом

1.

Васількоў

Уладзіслаў Арцёмавіч

4

Руская мова і літаратура

I

2.

Дубейка

Ганна Аляксееўна

4

Беларуская мова і літаратура

I

3.

Багдановіч

Аляксей Алегавіч

4

Матэматыка

I

4.

Панчэня

Артур Валер'евич

4

Руская мова і літаратура

II

5.

Казлова

Дамініка Аляксееўна

4

Беларуская мова і літаратура

II

6.

Маршын

Павел Валер’евіч

4

Матэматыка

II

7.

Коўган

Максім Мікалаевіч

5

Руская мова і літаратура

I

8.

Тапунова

Паліна Андрэеўна

5

Англійская мова

I

9.

Мельнікаў

Арсеній Аркадзьевіч

5

Англійская мова

I

10.

Сіраж

Ангеліна Вітальеўна

5

Гісторыя

I

11.

Сусолкін

Арсеній Аляксандравіч

5

Тэхнічны труд

I

12.

Раманенка

Канстанцін Іванавіч

5

Матэматыка

I

13.

Каціна

Арына Максімаўна

5

Руская мова і літаратура

II

14.

Аксёнаў

Яўгеній Аляксандравіч

5

Руская мова і літаратура

III

15.

Купрыянава

Кацярына Міхайлаўна

5

Абслугоўваючая праца

III

16.

Трошка

Алеся Уладзіміраўна

6

Руская мова і літаратура

I

17.

Каваленка

Ганна Максімаўна

6

Англійская мова

I

18.

Дрык

Анастасія Вячаславаўна

6

Гісторыя

I

19.

Рудзенка

Міхаіл Юр’евіч

6

Геаграфія

I

20.

Няменка

Ангеліна Андрэеўна

6

Беларуская мова і літаратура

I

21.

Пісьменны

Данііл Сяргеевіч

6

Матэматыка

I

22.

Гарбатоўская

Ганна Сяргееўна

7

Руская мова і літаратура

I

23.

Хоміч

Раман Дзмітрыевіч

7

Англійская мова

I

24.

Жарын

Мікіта Сяргеевіч

7

Гісторыя

I

25.

Бессарабава

Вераніка Юр’еўна

7

Беларуская мова і літаратура

I

26.

Іванова

Маргарыта Алегаўна

7

Матэматыка

III

27.

Шаціла

Ганна Сяргееўна

8

Руская мова і літаратура

I

28.

Грышкова

Вікторыя Уладзіміраўна

8

Беларуская мова і літаратура

I

29.

Рандаўцова

Рэната Мікалаеўна

8

Гісторыя

I

30.

Карлоўскі

Дзмітрый Юр’евіч

8

Біялогія

I

31.

Манько

Іван Кірылавіч

8

Фізіка

III

32.

Драздоў

Мікіта Станіслававіч

9

Англійская мова

I

33.

Кулыба

Лізавета Ігараўна

9

Грамадазнаўства

I

34.

Агалян

Роберт Артуравіч

9

Гісторыя

I


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов