Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  

Е-mail: bsg36@mail.gomel.by


Карысныя спасылкі
Віншуем з перамогай
Наш гонар
PreviousNext




Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

Бацькоўскі сход 5-х класаў адбудзецца ў жніўні

(дата сходу будзе размешчана на сайце пазней)

5 "А" клас

1.      Амбалава Міраслава Аляксееўна

2.      Асанаў Мікіта Максімавіч

3.      Бандарэнка Арсеній Артуравіч

4.      Банцырава Есенія Уладзіміраўна

5.      Бессарабаў Даніла Юр’евіч

6.      Бондар Аляксандр Дзмітрыевіч

7.      Васіленка Сафія Вітальеўна

8.      Голуб Артур Андрэевіч

9.      Гулак Дар’я Сяргееўна

10.    Давыдзенка Кірыл Аляксеевіч

11.    Зюзя Ягор Ігаравіч

12.    Іваноў Уладзіслаў Міхайлавіч

13.    Кавалевіч Ілья Уладзіслававіч

14.    Казлова Дамініка Аляксееўна

15.    Кацар Анастасія Арцемаўна

16.    Крупскі Дзмітрый Максімавіч

17.    Ляхава Алеся Канстанцінаўна

18.    Марозава Карына Андрэеўна

19.    Міхайлоўская Аляксандра Сяргееўна

20.    Серпікаў Іван Сяргеевіч

21.    Толмач Дзяніс Максімавіч

22.    Хрысціч Ілья Алегавіч

23.    Шляхціцаў Максім Сяргеевіч

24.    Шыцікава Маргарыта Сяргееўна

25.    Юргель Юлія Андрэеўна


5 "Б" клас

1.      Бельская Яўгенія Сяргееўна

2.      Белякова Руслана Іванаўна

3.      Бурнейка Аляксандра Уладзіміраўна

4.      Варабей Раман Мікалаевіч

5.      Васькаўцова Карына Раманаўна

6.      Горушкін Іван Дзянісавіч

7.      Грыцкова Вікторыя Аляксандраўна

8.      Гурскі Кірыл Дзянісавіч

9.      Еўдакімава Сняжана Раманаўна

10.    Зуб Кацярына Сяргееўна

11.    Какора Мікалай Русланавіч

12.    Кірыенка Лізавета Максімаўна

13.    Маршын Павел Валер’евіч

14.    Мацюшэнка Іван Андрэевіч

15.    Рабушка Анастасія Раманаўна

16.    Раманькоў Уладзіслаў Юр’евіч

17.    Сарокін Дзмітрый Сяргеевіч

18.    Сяргеенка Дар’я Сяргееўна

19.    Фамянок Аляксей Сяргеевіч

20.    Харошко Цімафей Вітальевіч

21.    Цвірко Яніна Міхайлаўна

22.    Цітоў Іван Міхайлавіч

23.    Шарамава Ганна Дзмітрыеўна


5 "В" клас

1.      Багдановіч Аляксей Алегавіч

2.      Балбукоў Расціслаў Яраслававіч

3.      Барысенка Мацвей Аляксандравіч

4.      Белая Ксенія Андрэеўна

5.      Верамейчык Наталля Яўгеньеўна

6.      Галкоўская Анжэліка Станіславаўна

7.      Гліннікава Крысціна Андрэеўна

8.      Грэсь Кацярына Вітальеўна

9.      Ермаш Аляксей Георгіевіч

10.    Карачун Валерыя Андрэеўна

11.    Кейзераў Арцём Аляксандравіч

12.    Кірпічова Вікторыя Алегаўна

13.    Кірычэнка Кірыл Яўгеньевіч

14.    Кісялёва Крысціна Юр’еўна

15.    Князеў Аляксей Аляксандравіч

16.    Налімаў Расціслаў Аляксандравіч

17.    Пухоўская Дарына Рустамаўна

18.    Саўчанка Уладзіслаў Фёдаравіч

19.    Тыльноў Захар Сяргеевіч

20.    Убожанка Марыя Вітальеўна

21.    Уласенка Анастасія Васілеўна

22.    Хрушчоў Даніла Вітальевіч

23.    Хурбатава Кацярына Дзмітрыеўна


5 "Г" клас

1.      Асінская Валерыя Максімаўна

2.      Астаповіч Вікторыя Віктараўна

3.      Багумілаў Мікіта Іванавіч

4.      Брэль Уладзіслаў Юр’евіч

5.      Бычкоўскі Давід Дзмітрыевіч

6.      Бяляеў Канстанцін Дзмітрыевіч

7.      Васількоў Уладзіслаў Арцёмавіч

8.      Гарбачова Анастасія Юр’еўна

9.      Гаўрыленка Софія Дзмітрыеўна

10.    Гуржы Іван Андрэевіч

11.    Дубейка Ганна Аляксееўна

12.    Зубец Ніка Валер’еўна

13.    Казакоў Дзмітрый Андрэевіч

14.    Лук’яненка Кіра Анатольеўна

15.    Мадаян Ангеліна Сяргееўна

16.    Максіменка Анастасія Вадзімаўна

17.    Маскалюк Ілья Андрэевіч

18.  Пагарцава  Ксенія Пятроўна

19.    Панчэня Артур Валер’евіч

20.    Ракавец Ірына Васільеўна

21.    Раманенка Алеся Іванаўна

22.    Рычкоў Мікалай Андрэевіч

23.    Салаўёва Надзея Андрэеўна

24.    Талкачоў Цімафей Ігаравіч

25.    Царыковіч Віялета Яўгеньеўна


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов