Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  
Дырэктар: 26-59-84
26-48-65, 26-49-04, 26-52-45

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН МЕРАПРЫЕМСТВАЎ ПАДЧАС ЗІМОВЫХ КАНІКУЛАЎ 2018/2019 навучальнага года


Подробнее...
 

Тема единого дня информирования 22 ноября 2018 года: «Беларусь. Социально-экономические и общественно-политические события ноября»

 

Віншуем з перамогай

ў ІІ этапе

рэспубліканскай алімпіяды

па вучэбных прадметах вучняў  гімназіі і іх настаўнікаў:

Беларуская мова і літаратура

Грышкова Вікторыя

8 “А”

Дыплом І ступені

Яўсеенка

Вольга Васільеўна

Ашарчук Яніна

9 “Б”

Дыплом І ступені

Шульжэнка

Людміла Аляксандраўна

Булавінская Алеся

10 “А”

Дыплом ІІ ступені

Казачэнка

Алена Аляксееўна

Сядая Вікторыя

10 “А”

Дыплом ІІІ ступені

Пархоменка Лізавета

10 “А”

Дыплом ІІІ ступені

Фізічная культура і здароўе

Дварэцкі Ягор

10 “А”

Дыплом ІІІ ступені

Іванова

Вікторыя Уладзіміраўна

Маліноўскі

Андрэй Мікалаевіч

Геаграфія

Каўтуноў Канстанцін 

11 “А”

Дыплом ІІ ступені

Раманоўская

Галіна Маратаўна

Кулыба Лізавета

9 “А”

Дыплом І ступені

Кудраўцава Ульяна 

9 “А”

Дыплом ІІІ ступені

Біялогія

Марозаў Мікіта 

9 “Б”

Дыплом І ступені

Зайцава

Алена Вячаславаўна

Любічава Алеся 

9 “А”

Дыплом ІІІ ступені

Вайцяховіч Валерыя 

10 “А”

Дыплом ІІІ ступені

Гісторыя

Агалян Роберт 

9 “Б”

Дыплом ІІІ ступені

Цурганава

Людміла Іванаўна

Матэматыка

Вяроха Аляксандр 

10“А”

Дыплом ІІІ ступені

Баканоўская

Галіна Анатольеўна

Руская мова і літаратура

Шаціла Ганна 

8 “Б”

Дыплом ІІ ступені

Мельнікава

Таццяна Уладзіміраўна

Кудраўцава Ульяна 

9 “А”

Дыплом ІІ ступені

Скойбеда

Ірына Пятроўна

Бондарава Ганна 

9 “Б”

Дыплом ІІ ступені

Ефімовіч Кацярына 

9 “А”

Дыплом ІІІ ступені

Англійская мова

Ашарчук Яніна 

9 “Б”

Дыплом ІІ ступені

Шуканава

Ірына Сяргееўна

ДраздоўМікіта 

9 “А”

Дыплом ІІІ ступені

Булавінская Алеся 

10“А”

Дыплом І ступені

Ашарчук

Ірына Уладзіміраўна

Нікіціна Кацярына  

11“А”

Дыплом ІІ ступені

Грыгор’ева

Бахар Канстанцінаўна

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 35
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов