Аддзел адукацыі, спорту і турызму Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

Вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  
Дырэктар: 26-59-84
26-48-65, 26-49-04, 26-52-45

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Пошук інфармацыі
Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 7 КАСТРЫЧНІКА 2017 ГОДА


Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3,

1-4

Гарбачова Т.Л.

Выбары старшыні Савета гімназістаў (II этап. Галасаванне)

V-XI

На працягу дня

1-10

Булавінская Я.А.

Музычна-забаўляльная праграма “Мы першакласнікамі сталі”

I

11.00

13.00

Актавая зала

Булавінская Я.А., кл.кір. I кл.

Інтэлектуальны калейдаскоп па хіміі, біялогіі

VII-IX

12.00

3-20

Ягорава Т.М.,

Зайцава А.В.

Бібагдяд творчасці С.Алексіевіч

10 “А”

12.00

1-21

Назаранка Ю.М.

Наведванне выставы “100-летию Октябрьской революции посвящается”

VIII

14.10

Гомельскі палацава-паркавы ансамбль

Скойбеда І.П.

Удзел у гарадской квэст-гульні “Город над Сожем”,прысвечанай 875-годзю Гомеля. Экскурсія ў Петрапаўлаўскі сабор

10 “А”

14.30

Гомельскі парк

Раманоўская Г.М.

СППС  ІНФАРМУЕ

Практычны занятак “Што даражэй за золата”

5 «А»

12.30

1-4

Брэль С.В.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Рашэнне творчых задач (фізіка)

10 “А”

11.00

2-26

Бондар Ю.У.

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

9 “А”

11.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11 “А”

11.00

2-18

Лявоненка В.Л.

Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін (руская мова)

11 “А”

11.00

1-20

Мельнікава Т.У.

Абагульняючы факультатыўны курс па грамадазнаўстве

11 “А”

12.00

1-16

Казлова Н.І.

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

11 “А”

12.00

2-26

Бондар Ю.У.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

10.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

11.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “А”

12.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

Сузор’е

IX-XI

12.00-13.35

1-1

Мельнікава С.М.

Музычныя і тэатральныя гульні

V, VII

12.00-13.35

3-23

Селіванаў А.Ю.

Амялушкі

VI-IX

13.00-14.35

Кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

Лiдар

IV-IX

14.30-16.05

1-10

Булавінская Я.А.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Вас выклікае спартландыя

VI

13.00

Спарт. зала

Лозбенеў М.К., Маліноўскі А.М.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

14.00-20.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Лозбенеў М.К.

Саўчыц В.В.

Каратэ

I-V

17.30-19.00

гімн.зала

Віхараў П.А.


Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                                 Н.Л.Кандраценка

 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома


Создание и продвижение сайтов