Аддзел адукацыі, спорту і турызму Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

Вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  
Дырэктар: 26-59-84
26-48-65, 26-49-04, 26-52-45

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Пошук інфармацыі
Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 21 КАСТРЫЧНІКА 2017 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3,

1-4

Гарбачова Т.Л.

Гарадскі круглагадовы «Турнір чатырох» па матэматыцы

IV-IХ

10.00

Гімназія № 56

Баканоўская Г.А.

I этап рэспубліканской алімпіяды па рускай мове, ангійскай мове

III-IV

11.00

I паверх

Адміністрацыя

Мерапрыемства “Do you know Great Britain?”

V-VI

 

12.00

3-23

Селіванаў А.Ю.

Бібагляд творчасці М.Цвятаевай (да 125-годдзя з дня нарадження)

III- VI

На працягу дня

Бібліятэка

Назаранка Ю.М.

КТС «Прысвячэнне ў гімназісты»

V

13.00

Актавая зала

Кандраценка Н.Л., Булавінская Я.А., кл.кір. V кл.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Рашэнне творчых задач (фізіка)

10 “А”

11.00

2-26

Бондар Ю.У.

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

9 “А”

11.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11 “А”

11.00

2-18

Лявоненка В.Л.

Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін (руская мова)

11 “А”

11.00

1-20

Мельнікава Т.У.

Абагульняючы факультатыўны курс па грамадазнаўстве

11 “А”

12.00

1-16

Казлова Н.І.

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

11 “А”

12.00

2-26

Бондар Ю.У.

Выкажыся, каб я цябе ўбачыў! Мастацтва вусных выказванняў

9 “А”, 9 “Б”

12.00

2-18

Яўсеенка В.В.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

10.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

11.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “А”

12.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

Сузор’е

IX-XI

12.00-13.35

1-1

Мельнікава С.М.

Музычныя і тэатральныя гульні

V, VII

12.00-13.35

3-23

Селіванаў А.Ю.

Амялушкі

VI-IX

13.00-14.35

Кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

Лiдар

IV-IX

14.30-16.05

1-10

Булавінская Я.А.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Вас выклікае Спартландыя

II

13.00

Спарт. зала

Лозбенеў М.К., Маліноўскі А.М.,

кл.кір.  II кл.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

14.00-20.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Лозбенеў М.К.

Саўчыц В.В.

Каратэ

I-V

17.30-19.00

гімн.зала

Віхараў П.А.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома


Создание и продвижение сайтов