Аддзел адукацыі, спорту і турызму Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  
Дырэктар: 26-59-84
26-48-65, 26-49-04, 26-52-45

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 9 СНЕЖНЯ 2017 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3,

1-4

Дасько Т.В.

Кніжная выстава “Дзеці чытаюць Успенскага”

I - IV

12.30

1-21

Назаранка Ю.М.

Практычны занятак па развіццю навыкаў самастойнасці

III

12.30

1-4

Дасько Т.В.

Удзел у юбілеі кафедры "Сусветная і нацыянальная эканоміка"


IX - XI

12.00

Беларускі гандлёва-эканамічны ўніверсітэт спажывецкай кааперацыі

Булавінская Я.А.

Спаборніцтвы па спартыўным арыентаванніVIII14.00ГГЦДАДіМЛозбенеў М.К.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Рашэнне творчых задач (фізіка)

10 “А”

11.00

2-26

Бондар Ю.У.

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

9 “А”

11.00

1-21

Паплаўная Л.В. 

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11 “А”

11.00

2-18

Лявоненка В.Л.

Абагульняючы факультатыўны курс па грамадазнаўстве

11 “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

11 “А”

12.00

2-26

Бондар Ю.У.

Выкажыся, каб я цябе ўбачыў! Мастацтва вусных выказванняў

9 “А”, 9 “Б”

12.00

2-18

Яўсеенка В.В.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

10.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “А”

12.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

Музычныя і тэатральныя гульні

V,VII

12.00-13.35

3-23

Селіванаў А.Ю.

Амялушкі

VI-IX

13.00-14.35

Кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

Лiдар

IV-IX

14.30-16.05

1-10

Булавінская Я.А.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Спаборніцтвы па футболу

III

13.00

Спарт. зала

Маліноўскі А.М.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

14.00-20.00

Спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Саўчыц В.В.

Каратэ

I-V

17.30-19.00

Гімн.зала

Віхараў П.А.


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома


Создание и продвижение сайтов