Упраўленне адукацыі Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  
Дырэктар: 26-59-84
26-48-65, 26-49-04, 26-52-45

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...


ПЛАН МЕРАПРЫЕМСТВАЎ
ДЗЯРЖАЎНАЙ УСТАНОВЫ АДУКАЦЫІ
“ГІМНАЗІЯ № 36 Г. ГОМЕЛЯ ІМЯ І.МЕЛЕЖА”
ПАДЧАС ЗІМОВЫХ КАНІКУЛАЎ 2017/2018 н.г.

26 снежня 2017 года, аўторак

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-1

8.00-16.00

Кандраценка Н.Л.,

Алясюк Л.В.

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”


10.00-13.00

Кіраўнікі МА

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Зараначка”

Актавая зала

11.00


Гатальская Г.В.

Прагляд навагодняга прадстаўлення «Лясны перапалох» (I-IV кл.)

Эколага-біялагічны цэнтр

11.00


Реуцкая Н.В.

Кулік Г.П.


Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 15.00

15.00 –20.00

Іванова В.У.

Лозбенеў М.К.

Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі

Каб. 1-10

13.00

Дасько Т.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Сузор’е”

Спартыўная зала

15.15-17.00

Мельнікава С.М.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

Каб. музыкі

16.00-16.45

Новікава Л.Я.

Секцыя “Футбол”

Спарт. зала

14.45-18.00

Казлоў А.М.

Секцыя “Каратэ”

Гімн.зала

17.30-19.00

Віхараў П.А.

27 снежня 2016 года, серада

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-1

8.00-16.00

Кандраценка Н.Л.,

Алясюк Л.В.

Удзел у навагодніх дабрачынных святах (VII-VIII кл.)

Палац Республікі, Гомельскі дзяржаўны цырк



9.45

Селіванаў А.Ю.,

Мельнікава Т.М.

Удзел у акцыі «Новы год у кожную хату» (віншаванне дзяцей, якія знаходзяцца ў бальніцы) (IX-XI кл.)

РНПЦ

10.00

Грыгор’ева Б.К., Яўсеенка В.В.

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”


10.00-13.00

Кіраўнікі МА

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Зараначка”

Актавая зала

11.00


Гатальская Г.В.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 14.00

14.00 – 18.00

18.00 - 20.00

Іванова В.У. Маліноўскі А.М.

Саўчыц В.В.

Свята “Навагоднія забавы”

(III кл., IV кл.)

Актавая зала

11.00, 13.00

Кандраценка Н.Л.,

Булавінская Я.А., кл.кір. III-IV кл.

Удзел у  квэсце, прысвечаным 500-годдзю кнігадрукавання (7 “Б” кл.)

філіял Веткаўскага музея

12.00

Сулімава Н.М.

Экскурсія (VIII кл.)

філіял Веткаўскага музея

13.00

Скойбеда І.П., Ягорава Т.М.

Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі

Каб. 1-10

13.00

Дасько Т.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юныя фалькларысты”

Каб. 2-2

13.45-15.30

Шумак Л.П.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

Каб. музыкі

15.00-16.45

Новікава Л.Я.

Секцыя “Футбол”

Спарт. зала

16.30-18.00

Казлоў А.М.

Секцыя “Каратэ”

Гімн.зала

17.30-19.00

Байкоў П.В.

Рэйд «Крок насустрач» (наведваннее апякунских сямей, семей, дзеці ў якіх знаходзяцца ў СНС)

Мікрараён

на працягу дня

Апанасенка В.Ю.

28 снежня 2016 года, чацвер

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-1

8.00-16.00

Кандраценка Н.Л.,

Алясюк Л.В.

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”


10.00-13.00

Кіраўнікі МА

Свята “Навагоднія забавы”

(1 «А», 1 «Г», 1 «Д»; 1 «Б», «В»)

Актавая зала

11.00, 13.00

Кандраценка Н.Л.,

Булавінская Я.А., кл.кір. I кл.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 14.00

14.00 - 18.00 18.00 – 20.00

Іванова В.У.

Некрашэвіч А.В.

Саўчыц В.В.

Наведванне выставы “Стартпляцоўка”. Экскурсія ў мінералагічны музей кафедры геалогіі і геаграфіі (11 “А” кл.)

ГДУ імя Ф.Скарыны

12.00


Ільюшчанка Г.М.

Наведванне музея крыміналістыкі (7 «А» кл.)


Гомельскі абласны музей ваеннай славы

12.30

Мельнікава Т.У.

Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі

Каб. 1-10

13.00

Дасько Т.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

Каб.музыкі

13.45-16.20

Новікава Л.Я.

Секцыя “Футбол”

Спарт. зала

14.45-18.30

Казлоў А.М.

Дыскапраграма “Няхай здзяйсняюцца  мары”

Актавая зала

16.00-18.00

18.00-20.00

Кандраценка Н.Л. Булавінская Я.А., кл.кір. V-XI кл.

Прагляд навагодняй казкі (6 “Б”)

Гомельскі дзяржаўны цырк

18.00

Лявоненка В.Л.

Секцыя “Каратэ”


Гімн.зала

17.30-19.00

Віхараў П.А.

29 снежня 2016 года, пятнiца

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-1

8.00-16.00

Кандраценка Н.Л.,

Алясюк Л.В.

Удзел у навагоднім дабрачынным гарадскім свяце (7 “А”)

ГЦК

10.00

Дасько Т.В.

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”


10.00-13.00

Кіраўнікі МА

Свята “Навагоднія забавы”

(2 А», 2 «Б»; 2 «В», 2 «Г»)

Актавая зала

11.00, 13.00

Кандраценка Н.Л.,

Булавінская Я.А., кл.кір. II кл.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-15.00

15.00-20.00

Маліноўскі А.М. Некрашэвіч А.В.

Навагодняе тэатралізаванае прадстаўленне  (3 “Б” кл.)

в.Барэц

12.00

Балахонава М.В., Кулік Г.П.

Вучэбна-практычны цэнтр па энергазберажэнню (5 «А», 5 «В» кл.)


Гомельскі абласны ліцэй

12.00

Шульжэнка Л.А., Зайцава А.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юныя фалкларысты”

Каб. 2-2

12.20-13.05

13.50-14.35

Шумак Л.П.

Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі

Каб. 1-10

13.00

Дасько Т.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Сузор’е”

Спартыўная зала

15.15-17.00

Мельнікава С.М.

Секцыя “Футбол”


Спарт. зала

16.30-18.00

Казлоў А.М.

Секцыя “Каратэ”


Гімн.зала

17.30-19.00

Байкоў П.В.

30 снежня 2016 года, суббота

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-1

8.00-16.00

Кандраценка Н.Л.,

Алясюк Л.В.

Заняткі ў школе будучага першакласніка

2-7, 2-8, 2-9

9.00

Дасько Т.В.

Прагляд 3D-мультфільма (I-IV кл.)

Кінатэатр “Кастрычніцкі”

10.00

Горленка Л.М..

Кулік Г.П.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Амялушкі”

Каб.музыкі

11.00-13.00

Яўсеенка В.В.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00 – 14.00

14.00 – 16.00

16.00 - 20.00

Лозбенеў М.К.

Маліноўскі А.М.

Саўчыц В.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Музычныя і тэатральныя гульні”

Каб. 3-23

12.00-13.35

Селіванаў А.Ю.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Сузор’е”

Спартыўная зала

12.15-13.35

Мельнікава С.М.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Лідар”

Каб. 1-11

14.30-16.05

Булавінская Я.А.

Прагляд навагодняга тэатралізаванага прадстаўлення (4 “Б” кл.)

в.Барэц

16.00

Нарушэвіч Г.Р.

Секцыя “Каратэ”

Гімн.зала

17.30-19.00

Віхараў П.А.

2 студзеня  2018 года,  аўторак

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”


10.00-13.00

Кіраўнікі МА

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-16.00

16.00-20.00

Малiноўскi А.М. Лозбенеў М.К.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Зараначка”

Каб.музыкі

14.05-15.50

Гатальская Г.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Сузор’е”

Спартыўная зала

15.15-17.00

Мельнікава С.М.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

Каб.музыкі

16.00-16.45

Новікава Л.Я.

Секцыя “Футбол”

Спарт. зала

14.45-18.00

Казлоў А.М.

Секцыя “Каратэ”

Гімн.зала

17.30-19.00

Віхараў П.А.

3 студзеня  2018 года,  серада

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-1

8.00-16.00

Алясюк Л.В.

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”


10.00-13.00

Кіраўнікі МА

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-14.00

14.00-18.00

18.00-20.00

Некрашэвіч А.В.

Маліноўскі А.М.

Саўчыц В.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Амялушкі”

Каб.музыкі

11.00-13.00

Яўсеенка В.В.

Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі

Каб. 1-10

13.00

Дасько Т.В.

Таварыская сустрэча па валейболе з вучнямі ГГЛ №1 (X-XI кл.)

Спартыўная

зала

13.00

Некрашэвіч А.В.


Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Зараначка”

Каб.музыкі

13.10-14.55

Гатальская Г.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юныя фалькларысты”

Каб. 2-2

13.45-15.30

Шумак Л.П.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

Каб. музыкі

15.00-16.45

Новікава Л.Я.

Секцыя “Футбол”

Спарт. зала

16.30-18.00

Казлоў А.М.

Секцыя “Каратэ”

Гімн.зала

17.30-19.00

Байкоў П.В.

Рэйд «Крок насустрач» (наведванне апякунских сямей, семей, дзеці ў якіх знаходзяцца ў СНС)

Мікрараён

на працягу дня

Апанасенка В.Ю.

4 студзеня  2018 года, чацвер

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-1

8.00-16.00

Алясюк Л.В.

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”


10.00-13.00

Кіраўнікі МА

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-15.00

15.00-18.00

18.00-20.00

Іванова В.У.

Лозбенеў М.К.

Саўчыц В.В.

Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі

Каб. 1-10

13.00

Дасько Т.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

Каб.музыкі

13.45-16.20

Новікава Л.Я.

Секцыя “Футбол”


Спарт. зала

14.45-18.30

Казлоў А.М.

Секцыя “Каратэ”


Гімн.зала

17.30-19.00

Віхараў П.А.

5 студзеня  2018  года, пятнiца

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

Работа гімназічнага лагера “Сузор’е” (I-IV кл.)

Каб. 2-6, 2-1

8.00-16.00

Алясюк Л.В.

Прагляд фільма “ПДР” (5 “Б” кл.)

Кінатэатр “Кастрычніцкі”

10.00

Пархоменка Т.М.

Работа профільнага лагера для адораных вучняў “Пошук”


10.00-13.00

Кіраўнікі МА

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-15.00

15.00-20.00

Іванова В.У. Некрашэвіч А.В.

Прагляд 3D-фільма “Найвялікшы шоўмэн” (9 “А” кл.)

Кінатэатр “Кастрычніцкі”

12.00

Дзялец Л.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юныя фалкларысты”

Каб. 2-2

12.20-13.05

13.50-14.35

Шумак Л.П.

Індывідуальныя заняткі з адоранымі вучнямі

Каб. 1-10

13.00

Дасько Т.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Сузор’е”

Спартыўная зала

15.15-17.00

Мельнікава С.М.

Секцыя “Футбол”

Спарт. зала

16.30-18.00

Казлоў А.М.

Секцыя “Каратэ”

Гімн.зала

17.30-19.00

Байкоў П.В.

6 студзеня  2018 года, субота

Мерапрыемства

Месца

Час

Адказны

Заняткі ў школе будучага першакласніка

2-7, 2-8, 2-9

9.00

Апанасенка В.Ю.

Работа спартыўнай залы для вучняў гімназіі і іх бацькоў, рухомыя і спартыўныя гульні

Спартыўная

зала

11.00-16.00

16.00-19.00

Лозбенеў М.К.

Саўчыц В.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Амялушкі”

Каб.музыкі

11.00-13.00

Яўсеенка В.В.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Музычныя і тэатральныя гульні”

Каб. 3-23

12.00-13.35

Селіванаў А.Ю.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Сузор’е”

Спартыўная зала

12.15-13.35

Мельнікава С.М.

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Лідар”

Каб. 1-11

14.30-16.05

Булавінская Я.А.

Секцыя “Каратэ”


Гімн.зала

17.30-19.00

Віхараў П.А.



 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома Могилевский институт МВД Республики Беларусь


Создание и продвижение сайтов