Аддзел адукацыі, спорту і турызму Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  
Дырэктар: 26-59-84
26-48-65, 26-49-04, 26-52-45

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 13 СТУДЗЕНЯ 2018 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3,

1-4

Апанасенка В.Ю.

Клімкова А.А.

Бібліятэчная сустрэча, прысвечаная Калядам

IІ - IV

12.00

1-21

Назаранка Ю.М.

Практычны занятак па развіццю навыкаў самастойнасці

IX - XI

13.00

1-4

Апанасенка В.Ю.

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня “Мой горад”


VIІ - VIII

13.00

Актавая зала

Каваленка К.А.

Запрашаем на Каляды

ІІ

11.00

Музей “Беларуская хата”

Шумак Л.П.

Запрашаем на Каляды

ІІІ

12.00

Музей “Беларуская хата”

Шумак Л.П.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Рашэнне творчых задач (фізіка)

10 “А”

11.00

2-26

Бондар Ю.У.

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

9 “А”

11.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11 “А”

9.00

2-18

Лявоненка В.Л.

Абагульняючы факультатыўны курс па грамадазнаўстве

11 “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

11 “А”

12.00

2-26

Бондар Ю.У.

Выкажыся, каб я цябе ўбачыў! Мастацтва вусных выказванняў

9 “А”, 9 “Б”

12.00

2-18

Яўсеенка В.В.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

10.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

11.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “А”

12.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

АБ’ЯДНАННІ ПА ІНТАРЭСАХ

Музычныя і тэатральныя гульні

V,VII

12.00-13.35

3-23

Селіванаў А.Ю.

Амялушкі

VI-IX

13.00-14.35

кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

СПАРТЫЎНАЯ ЗАЛА ЗАПРАШАЕ

Спартландыя “Вясёлыя старты”

ІV -V

13.00

спарт. зала

Маліноўскі А.М.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

14.00-20.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Саўчыц В.В.

Каратэ

I-V

17.30-19.00

гімн.зала

Віхараў П.А.



 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома


Создание и продвижение сайтов