Аддзел адукацыі, спорту і турызму Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

246029, вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  
Дырэктар: 26-59-84
26-48-65, 26-49-04, 26-52-45

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

Графік факультатыўных заняткаў для вучняў VI – XI класаў

ГРАФІК  факультатыўных заняткаў

для вучняў VI – XI класаў

на II паўгоддзе 2017/2018  навучальнага года 

п/п

Клас

НАЗВА

ФАКУЛЬТАТЫЎНЫХ ЗАНЯТКАЎ


ВУЧЭБНЫ ПРАДМЕТ

НАСТАЎНІК

кабінет

Паня-дзелак

Серада

Чацвер

Субота

1.

6  “А”, “Б”

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння (беларуская мова)

беларуская мова

Лявоненка В.Л.

2-18

14.30




2.

8 “А”

Гадзіна здароўя і спорту

фізічная культура і здароўе

Лозбенеў М.К.

спарт. зала




12.00

3.

8  “Б”

Гадзіна здароўя і спорту

фізічная культура і здароўе

Лозбенеў М.К.

спарт. зала




11.00

4.

9 “А”

Гадзіна здароўя і спорту

фізічная культура і здароўе

Маліноўскі А.М.

спарт. зала




12.00

5.

9  “Б”

Гадзіна здароўя і спорту

фізічная культура і здароўе

Маліноўскі А.М.

спарт. зала




11.00

6.

9 “А”

Абагульняючы факультатыўны курс па рускай мове

руская мова

Мураль А.С.

2-20



14.40


7.

9 “Б”

Абагульняючы факультатыўны курс па рускай мове

руская мова

Пархоменка Т.М.

3-17



14.40


8.

9 “А”, “Б”

Выкажыся, каб я цябе ўбачыў! Мастацтва вусных выказванняў

беларуская літаратура

Яўсеенка В.В.

2-18




10.00

9.

9 “А”

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

беларуская мова

Паплаўная Л.В.

1-21




11.00

10.

9 “Б”

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

беларуская мова

Паплаўная Л.В.

1-21




09.00

11.

10 “А”

Рашэнне творчых задач

фізіка

Бондар Ю.У.

2-26




11.00

12.

10 “А”

Культура мовы

руская мова

Скойбеда І.П.

1-14




10.00

13.

11 “А”

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

беларуская мова

Лявоненка В.Л.

2-18




11.00

14.

11 “А”

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

фізіка

Бондар Ю.У.

2-26




12.00

15.

11 “А”

Ад БССР да Рэспублікі Беларусь: выбар шляхоў развіцця

гісторыя Беларусі

Цурганава Л.І.

2-20


14.15



16.

11 “А”

Абагульняючы факультатыўны курс па грамадазнаўстве

грамадазнаўства

Каваленка К.А.

1-16




12.00

17.

11 “А”

Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін

руская мова

Мельнікава Т.У.

1-20




11.00



Графік правядзення факультатыўных заняткаў “Асновы бяспекі жыццядзейнасці”

Графік
правядзення факультатыўных заняткаў
“Асновы бяспекі жыццядзейнасці”
ў VII – IX класах
у II паўгоддзі 2017/2018 навучальнага года

Клас

Настаўнік

Дзень

тыдня

Пачатак заняткаў

Кабінет

7 “А”

Мельнікава Т.У.

чацвер

14.40

1-20

7 “Б”

Бондар Ю.У.

серада

14.15

2-26

8 “А”

Скойбеда І.П.

пятніца

14.15

1-14

8 “Б”

Мельнікава Т.У.

аўторак

14.15

1-20

9 “А”

Гардзейчык С.А.

серада

14.15

3-14

9 “Б”

Гардзейчык С.А.

пятніца

14.15

3-14


Графік факультатыўных заняткаў для вучняў I-IV класаў

ГРАФІК факультатыўных заняткаў на ІІ паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка



Клас


К-ць гадзін

Журнал

Назва

Панядзел.

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Кол-ны састаў

Кабінет

1

Казлова К. П.




1


Матэматычная вясёлка

14.55





8

2-7


1

Вытокі роднай мовы

12.10





7

2

Лаеўская Н.М.


1

Матэматычная вясёлка

14.55





10

3-9


1

Вучымся гаварыць правільна





11.10

27

2-9

3

Яўсеенка В.В.


1

Польская мова





14.05

7

2-18


1



14.50



7

1-14


1


13.20




6

2-18


1



14.00



6

1-14

4


Ландава Л.І.


1

Уводзіны ў свет замежнай мовы





11.10

17

2-7


2


14.50



12.20

7

3-1

5

Цімашэнка Н.У.


1

Матэматычная вясёлка

14.55





9

1-10

6


Дасько Т.В.


1

Вучуся творча мысліць


15.50




7

1-4


1



15.50



10


1



14.55



7


1




15.50


7


1





15.50

9

7

Прычэсная Т.У.


1

Матэматычная вясёлка

12.20





10

3-9


1

Тайна гукаў і літар




14.50


10

8

Магонава Т.В.


1

Матэматычная вясёлка




14.05


11

1-3


1

Моўны этыкет

14.45





8

1-16


1

Асновы моўнай культуры

13.20





6

1-3

9

Сыпава С.К.


1

Матэматычная вясёлка

14.45





7

3-2


1

Моўны этыкет




14.05


8


1

Асновы моўнай культуры

13.20





7

10

Нарушэвіч Г.Р.


1

Роднае слова





12-20

8

3-9


1

Інфарматыка, якая развівае

13.20





7

3-14


1

Інфарматыка, якая развівае

14.45





8

3-14

11

Гінер Т.Г.


1

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

14.45





8

3-3


1

Моўны этыкет

13.20





8


1

Падарожжа ў свет казкі





12.20

7

12

Клімкова А.А


1

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

13.20





6

1-17


1

Падарожжа ў свет казкі


12.20




7


1

Моўны этыкет

14.45





7

13

Маліноўскі А.М.


1

Шахматны ўсенавуч


15.00




7

Сп.зала

14

Гулева Т.С.


1

Матэматычная вясёлка

14.55





8

Каб. муз.


1

Вучымся гаварыць правільна





12.00

10

2-7

15

Слышова Д.Ю.


1

Матэматычная вясёлка





11.15

7

2-6


1

Вучымся гаварыць правільна


12.10




8

2-7


1

Школа маленькіх чараўнікоў


12.50




10

16

Котчанка А.Б.


1

Матэматычная вясёлка

12.20





8

3-2


1

Тайны гукаў і літар





12.20

8

3-8


1

Вытокі роднай мовы




12.45


8

2-7

17

Алясюк Л.В.



1


Матэматычная вясёлка

14.45





6

3-1


1

Тайны гукаў і літар




12.45


6

3-1


1

Вытокі роднай мовы

12.20





6

3-1

18

Отчыч З.Д.


1

Матэматычная вясёлка

12.20





10

Каб.муз.


1

Тайны гукаў і літар



12.20



10

3-2


1

Вытокі роднай мовы




12.45


10

3-8

19

Лявоненка В.Л.


1

Асновы праваслаўнай культуры


14.00




7

3-22


1

Асновы праваслаўнай культуры


14.45




7

3-22

20

Церашанкова Ю.М

4 В


1

4 В

Інфарматыка, якая развівае


14.00




6

3-14

21

Балахонава М.В.


1

Матэматычная вясёлка

14.45


14.05



9

3-16


 
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома


Создание и продвижение сайтов