Аддзел адукацыі, спорту і турызму Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

Вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  
Дырэктар: 26-59-84
26-48-65, 26-49-04, 26-52-45

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Пошук інфармацыі
Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

Шосты дзень

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 16 СНЕЖНЯ 2017 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3, 1-10

Брэль С.В.

Шматпрофільная гульня

«Мы амаль гімназісты»

IV

11.00

Гімназія № 51

Клімкова А.А.

Урачыстае адкрыццё

XV Мележаўскія чытанняў.

Работа секцый

VIII-X

11.00

Актавая зала,

2-27, 2-26, 2-20, 3-14, 3-16, 3-17, 3-22

Адміністрацыя

Спаборніцтвы па міні-футболу

V

14.00, 15.30

СШ № 38

Некрашэвіч А.В.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Рашэнне творчых задач (фізіка)

10 “А”

11.00

2-26

Бондар Ю.У.

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

9 “А”

11.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11 “А”

11.00

2-18

Лявоненка В.Л.

Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін (руская мова)

11 “А”

11.00

1-20

Мельнікава Т.У.

Абагульняючы факультатыўны курс па грамадазнаўстве

11 “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

11 “А”

12.00

2-26

Бондар Ю.У.

Выкажыся, каб я цябе ўбачыў! Мастацтва вусных выказванняў

9 “А”, 9 “Б”

12.00

2-18

Яўсеенка В.В.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

Амялушкі

VI-IX

10.30-12.00

Актавая зала

Яўсеенка В.В.

Музычныя і тэатральныя гульні

V,VII

12.00-13.35

2-6

Селіванаў А.Ю.

Лiдар

IV-IX

14.30-16.05

Актавая зала

Булавінская Я.А.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

16.00-20.00

Спарт.зала

Саўчыц В.В.


 

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 9 СНЕЖНЯ 2017 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3,

1-4

Дасько Т.В.

Кніжная выстава “Дзеці чытаюць Успенскага”

I - IV

12.30

1-21

Назаранка Ю.М.

Практычны занятак па развіццю навыкаў самастойнасці

III

12.30

1-4

Дасько Т.В.

Удзел у юбілеі кафедры "Сусветная і нацыянальная эканоміка"


IX - XI

12.00

Беларускі гандлёва-эканамічны ўніверсітэт спажывецкай кааперацыі

Булавінская Я.А.

Спаборніцтвы па спартыўным арыентаванніVIII14.00ГГЦДАДіМЛозбенеў М.К.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Рашэнне творчых задач (фізіка)

10 “А”

11.00

2-26

Бондар Ю.У.

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

9 “А”

11.00

1-21

Паплаўная Л.В. 

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11 “А”

11.00

2-18

Лявоненка В.Л.

Абагульняючы факультатыўны курс па грамадазнаўстве

11 “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

11 “А”

12.00

2-26

Бондар Ю.У.

Выкажыся, каб я цябе ўбачыў! Мастацтва вусных выказванняў

9 “А”, 9 “Б”

12.00

2-18

Яўсеенка В.В.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

10.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “А”

12.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

Музычныя і тэатральныя гульні

V,VII

12.00-13.35

3-23

Селіванаў А.Ю.

Амялушкі

VI-IX

13.00-14.35

Кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

Лiдар

IV-IX

14.30-16.05

1-10

Булавінская Я.А.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Спаборніцтвы па футболу

III

13.00

Спарт. зала

Маліноўскі А.М.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

14.00-20.00

Спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Саўчыц В.В.

Каратэ

I-V

17.30-19.00

Гімн.зала

Віхараў П.А.


 

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 2 СНЕЖНЯ 2017 ГОДА 

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3,

1-4

Брэль С.В.

Удзел вучняў гімназіі ў II этапе рэспубліканскай алімпіяды па беларускай мове і літаратуры

IX - XI

9.00

Кабінеты гімназіі

Настаўнікі беларускай мовы і літаратуры

Хакейны матч у рамках 26-га адкрытага чэмпіянату Рэспублікі Беларусь па хакеі з шайбай паміж камандамі хакейных клубаў «Гомель» і «Неман»

8 “А”

13.00

Лядовы палац

Маліноўскі А.М.

АБ’ЯДНАННІ ПА ІНТАРЭСАХ

Сузор’е

IX-XI

12.00-13.35

1-1

Мельнікава С.М.

Музычныя і тэатральныя гульні

V,VII

12.00-13.35

2-6

Селіванаў А.Ю.

Амялушкі

VI-IX

8.00-09.35

Актавая зала, кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

Лiдар

IV-IX

14.30-16.05

1-10

Булавінская Я.А.

СПАРТЫЎНАЯ ЗАЛА ЗАПРАШАЕ

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

16.00-20.00

Спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Саўчыц В.В.


 

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 18 ЛІСТАПАДА 2017 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3,

1-4

Дасько Т.В.

Удзел вучняў гімназіі ў II этапе рэспубліканскай алімпіяды па матэматыцы, біялогіі, гісторыі

IX - XI

9.00

Установы горада

Раманоўская Г.М.

Дзень сямейных кансультацый “Прафесійнае будучае дзіця

IX

12.30

1-4

Апанасенка В.Ю.

Медыя падарожжа “Родам з дзяцінства”

V

12.30

1-21

Назаранка Ю.М.

Падарожжа па краіне “Мая Беларусь”

2 “Б”

13.00

3-4

Котчанка А.Б.

Экскурсія

4 “Б”

13.00

Гомельскі абласны музей ваеннай славы

Нарушэвіч Г.Р.

Хакейны матч у рамках 26-га адкрытага чэмпіянату Рэспублікі Беларусь па хакеі з шайбай паміж камандамі хакейных клубаў «Гомель» і «Ліда»

VIII

13.00

Лядовы палац

Маліноўскі А.М.

Круглагадовая алімпіяда “Юны філолаг” па рускаму і беларускаму языках

V - IX

12.00

11.00

 

1-14, 1-20

2-27

 

Шульжэнка Л.А.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Рашэнне творчых задач (фізіка)

10 “А”

11.00

2-26

Бондар Ю.У.

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

9 “А”

11.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11 “А”

11.00

2-18

Лявоненка В.Л.

Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін (руская мова)

11 “А”

11.00

1-20

Мельнікава Т.У.

Абагульняючы факультатыўны курс па грамадазнаўстве

11 “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

11 “А”

12.00

2-26

Бондар Ю.У.

Выкажыся, каб я цябе ўбачыў! Мастацтва вусных выказванняў

9 “А”, 9 “Б”

12.00

2-18

Яўсеенка В.В.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

10.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

Сузор’е

IX-XI

12.00-13.35

1-1

Мельнікава С.М.

Музычныя і тэатральныя гульні

V,VII

12.00-13.35

3-23

Селіванаў А.Ю.

Амялушкі

VI-IX

13.00-14.35

Кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

Лiдар

IV-IX

14.30-16.05

1-10

Булавінская Я.А.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Спартландыя

V

13.00

Спарт. зала

Лозбенеў М.К.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

14.00-20.00

Спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Саўчыц В.В.

Каратэ

I-V

17.30-19.00

Гімн.зала

Віхараў П.А.


 

28 кастрычніка ў гімназіі прайшоў конкурс "Міс восень - 2017". У ім прынялі ўдзел вучаніцы 5-7 класаў. Пераможцай конкурсу стала Самойлава Дар'я, вучаніца 5 "А" класа.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 3
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома


Создание и продвижение сайтов