Аддзел адукацыі, спорту і турызму Гомельскага гарвыканкама
Дзяржаўная ўстанова адукацыі «Гімназія № 36 г. Гомеля імя І. Мележа»

Вул. Бр. Лізюковых, 16.

Тэл./факс: прыёмная 23-13-17  
Дырэктар: 26-59-84
26-48-65, 26-49-04, 26-52-45

Е-mail: BSG36.gomel@tut.by

Пошук інфармацыі
Карысныя спасылкі

Квітнейце пад крылом бусліным, мова, Радзіма, народ...

Шосты дзень

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 18 ЛІСТАПАДА 2017 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3,

1-4

Дасько Т.В.

Удзел вучняў гімназіі ў II этапе рэспубліканскай алімпіяды па матэматыцы, біялогіі, гісторыі

IX - XI

9.00

Установы горада

Раманоўская Г.М.

Дзень сямейных кансультацый “Прафесійнае будучае дзіця

IX

12.30

1-4

Апанасенка В.Ю.

Медыя падарожжа “Родам з дзяцінства”

V

12.30

1-21

Назаранка Ю.М.

Падарожжа па краіне “Мая Беларусь”

2 “Б”

13.00

3-4

Котчанка А.Б.

Экскурсія

4 “Б”

13.00

Гомельскі абласны музей ваеннай славы

Нарушэвіч Г.Р.

Хакейны матч у рамках 26-га адкрытага чэмпіянату Рэспублікі Беларусь па хакеі з шайбай паміж камандамі хакейных клубаў «Гомель» і «Ліда»

VIII

13.00

Лядовы палац

Маліноўскі А.М.

Круглагадовая алімпіяда “Юны філолаг” па рускаму і беларускаму языках

V - IX

12.00

11.00

 

1-14, 1-20

2-27

 

Шульжэнка Л.А.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Рашэнне творчых задач (фізіка)

10 “А”

11.00

2-26

Бондар Ю.У.

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

9 “А”

11.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11 “А”

11.00

2-18

Лявоненка В.Л.

Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін (руская мова)

11 “А”

11.00

1-20

Мельнікава Т.У.

Абагульняючы факультатыўны курс па грамадазнаўстве

11 “А”

12.00

1-16

Каваленка К.А.

Паўтараю фізіку, правяраю сябе

11 “А”

12.00

2-26

Бондар Ю.У.

Выкажыся, каб я цябе ўбачыў! Мастацтва вусных выказванняў

9 “А”, 9 “Б”

12.00

2-18

Яўсеенка В.В.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “А”

10.00

спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Гадзіна здароўя і спорту

9 “Б”

11.00

спарт.зала

Лозбенеў М.К.

АБ’ЯДНАННІ  ПА  ІНТАРЭСАХ

Сузор’е

IX-XI

12.00-13.35

1-1

Мельнікава С.М.

Музычныя і тэатральныя гульні

V,VII

12.00-13.35

3-23

Селіванаў А.Ю.

Амялушкі

VI-IX

13.00-14.35

Кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

Лiдар

IV-IX

14.30-16.05

1-10

Булавінская Я.А.

СПАРТЫЎНАЯ   ЗАЛА   ЗАПРАШАЕ

Спартландыя

V

13.00

Спарт. зала

Лозбенеў М.К.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

14.00-20.00

Спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Саўчыц В.В.

Каратэ

I-V

17.30-19.00

Гімн.зала

Віхараў П.А.


 

28 кастрычніка ў гімназіі прайшоў конкурс "Міс восень - 2017". У ім прынялі ўдзел вучаніцы 5-7 класаў. Пераможцай конкурсу стала Самойлава Дар'я, вучаніца 5 "А" класа.

 

ПЛАН АРГАНІЗАЦЫІ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ 28 КАСТРЫЧНІКА 2017 ГОДА

Мерапрыемствы

Класы

Час

Месца

Адказныя

Школа будучага першакласніка

будучыя першакласнікі

9.00

1-1, 1-2, 1-3,

1-4

Брэль С.В.

Удзел вучняў гімназіі ў Гомельскай абласной навукова-практычнай канферэнцыі вучняў “Пошук”

9 “А”, 10 “А”

9.00

СШ № 8

г.Гомеля

Казачэнка А.А.

Дасько Т.В.

Удзел у гарадскім турысцка-спартыўным свяце "Залатая восень"

VII

9.30

урочышча «Сонечная»

Некрашэвіч А.В.

Майстар-клас па па вырабе заколак для дзяўчынак

II

11.00

3-1

Яціна А.І.,

кл.кір. ІI кл.

Гульня-віктарына да міжнарожнага Дня жывел “Жывельны свет”

I- V

12.30

Бібліятэка

Назаранка Ю.М.

Удзел у якасці гледачоў на спаборніцтвах па хакею

IX

13.00

Лядовы палац

Маліноўскі А.М.

Індывідуальныя кансультацыі. Парады бацькам “Цяжкасці адаптацыйнага перыяда пяцікласніка”

Бацькі Vкласаў

13.00

1-4

Брэль С.В.

Музычна-забаўляльная праграма “Міс восень”

V-VII

13.30

Актавая зала

Кандраценка Н.Л., Булавінская Я.А., кл.кір. V-VIIкл.

Дыскапраграма

VIII-XI

18.00

Актавая зала

Кандраценка Н.Л., Булавінская Я.А., кл.кір. VIII-XI кл.

ФАКУЛЬТАЎНЫЯ ЗАНЯТКІ

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9 “Б”

10.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Культура мовы (руская мова)

10 “А”

10.00

1-14

Скойбеда І.П.

Складаны сказ без складанасцей (беларуская мова)

9 “А”

11.00

1-21

Паплаўная Л.В.

Сучасная рыторыка: асновы моўных зносін (руская мова)

11 “А”

11.00

1-20

Мельнікава Т.У.

Абагульняючы факультатыўны курс па грамадазнаўстве

11 “А”

12.00

1-16

Казлова Н.І.

Выкажыся, каб я цябе ўбачыў! Мастацтва вусных выказванняў

9 “А”, 9 “Б”

12.00

2-18

Яўсеенка В.В.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “Б”

11.00

Спарт.зала

Лозбенеў М.К.

Гадзіна здароўя і спорту

8 “А”

12.00

Спарт.зала

Лозбенеў М.К.

АБ’ЯДНАННІ ПА ІНТАРЭСАХ

Сузор’е

IX-XI

12.00-13.35

1-1

Мельнікава С.М.

Амялушкі

VI-IX

13.00-14.35

Кабінет музыкі

Яўсеенка В.В.

Лiдар

IV-IX

14.30-16.05

1-10

Булавінская Я.А.

СПАРТЫЎНАЯ ЗАЛА ЗАПРАШАЕ

Вас выклікае Спартландыя

I

13.00

Спарт. зала

Лозбенеў М.К.,кл.кір. I кл.

Спартыўныя і рухомыя гульні

V-XI

14.00-20.00

Спарт.зала

Маліноўскі А.М.

Лозбенеў М.К.

Саўчыц В.В.

Каратэ

I-V

17.30-19.00

Гімн.зала

Віхараў П.А.



 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 Следующая > Последняя >>

Страница 2 из 4
Министерство образования республики Беларусь adu Академия последипломного образования Гомельский городской исполнительный комитет Гомельский областной институт развития образования Белорусский Государственный Университет Транспорта Отдел образования, спорта и туризма Гомельского горисполкома Управление образования Гомельского облисполкома


Создание и продвижение сайтов